MENU
klinika
Marrëdhënia mes tyre...

Ndjenja për Roza Latin? Stine qartëson publikun

Në vëmendje femrat 50- 60 vjeç

A do të ketë një sezon të ri të “Sex and the City”?

Filmin e plotë “Seksi dhe Qyteti, 3” ndoshta kurrë nuk do kemi mundësinë ta shohim,...

Njofton Alba Hoxha

Balerinë, prezantuese, tani edhe biznesmene

Balerina e njohur Alba Hoxha është shpesh herë në qëndër të mediave rozë sidomos për...

Kisha: "Person i papërshtatshëm"

Cruise nuk lejon Kidman në dasmën e të birit

Aktori i famshëm amerikan Tom Cruise nuk e lejon ish-bashkëshorten e tij Nicole Kidman që...

Vlerësohet pozitivisht

“Ktheju Tokës” si fabula e serialit “Game of thrones”

Komentet pozitive për këngën dhe klipin e “Ktheju tokës” nuk kanë të ndalur! Këtë herë...

Triumfon "A star is born"

Njihuni me albumin më të shitur në SHBA

Pati tepër sukses në shumë ceremoni për ndarje çmimesh, duke kulmuar me një “Oscar” për...

Foto

Mandy Moore nderohet me yll Hollywood-i

Pasi kanë kluar 17 vite nga publikimi i filmit “A walk to remember”, aktorja protagoniste Mandy...

Një libër për nder të tij

Adriano Celentano një kujtim me  Françesk Radin

Po bëhen dy vite nga dita kur Françesk Radi u nda nga jeta dhe bashkëshortja...

Një skenë e hequr, ndryshon

Çfarë nuk dini për filmin…

Një skenë e hequr nga “Djalli vishet me Prada” ndryshon të gjithë sensin e historisë....

Kush është fatlumi?

Përgatitet t’i jap fund beqarisë Gresa Behluli

Vajza e këngëtares së madhe Shkurte Fejza, Gresa Behluli  po përgatitet ti jap fund beqarisë....

“Sex Pistols” legjenda e muzikës punk

Një film biografik për një tjetër grup legjendar

Tashmë janë shfaqur filmat rreth grupeve legjandare të muzikës, Queens dhe Motley Crue.Një tjetër film...

“Idhujt botërore nga Shqipëria” ...

Edhe revista greke shkrim për yjet shqiptare

Treshja  shqiptare e vajzave të muzikës ka  rrëmbyer vëmendjen në gjithë botën dhe kështu ka...