MENU
klinika
Perry-Bloom

Prej 3 vitesh bashkë, fejohet këngëtarja

Merr dhuratën speciale

Lori Hoxha, dashuri ndryshe këtë Shën Valentin

Lori Hoxha ka ndarë sot me të gjithë ndjekësit e saj, dhuratën e saj për...

Kamera e fshehtë

Ylli i Napolit si shqiptarët! E “çmend” e dashura…

Lorenzo Insigne është lojtari më i mirë i Napolit, por ai është edhe një nga...

Nëna e Rita Orës

Nga kanceri i gjirit, te beteja e fituar

Rita Ora i ka dhënë një famë të madhe edhe nënës së saj Verës, e...

Kryeministri i Kosovës

Edhe Haradinaj bëhet romantik për Shën Valentin

Ramush Haradinaj ka lënë pas për një kohë përkushtimin e tij si Kryeministër i Kosovës...

Modelja 27-vjeçare

Bashkëshorti turk e uron në shqip, Almeda ka ditëlindjen

Bukuroshja Almeda Abazi feston sot 27-vjetorin e lindjes dhe kjo është një prej ditëlindjeve të...

Ish-missi shqiptar

Fëmijët i nxjerrin “sekretin” Valbona Selimllarit

Kanë kaluar plotë 18 vite nga koha kur Valbona Selimllari kurorëzohej si vajzë më e...

Goditen VIP-at

“Zhduken” miliona ndjekës nga rrjetet sociale

Rrjetet sociale janë shndërruar në një burim fitim për shumë persona të famshëm në botë,...

S’ka të bëjë me martesën

Pas Selena-s, depresioni prek dhe Bieber

Tashmë të ndarë, Selena Gomez dhe Justin Bieber nuk i lidh vetëm e shkuara, por...

“Hot Right Now”

Hiti që i ndryshoi jetën, Rita rikthehet në kohë

Shtatë vite më parë, jeta e Rita Orës ndryshoi plotësisht, duke marrë famë ndërkombëtare brenda...

Zgjati 3 ditë

Turqia tërheq dhe indianët, dasma e miliarderëve

Erdogan ishte dy vite më parë në një vizitë në Indi nga ku deklaroi se...

Histori që po përsëritet

“Meghan po përndiqet si Lady Diana”

“Ata po e ndjekin kudo Meghan Markle. Ajo po ndiqet dhe po përgjohet. Ajo është...