MENU
klinika
U kap me kanabis

Reperi i famshëm shqiptar dënohet me burg me kusht

“Last Hurrah”

Bebe Rexha publikon videoklipin, babai nuk i flet më!

Bebe Rexha ka publikuar pasditen e sotme videoklipin e këngës së saj më të re...

Jonida Maliqi

“Jam me këmbë në tokë, por synoj të paktën finalen e Eurovision”

Këtë vit në Eurovision, Shqipëria do të përfaqësohet nga këngëtarja e njohur në vendin tonë,...

“Brit 2019”

Fustani i Dua Lipës bëhet objekt debati në Britani

Dua Lipa triumfoi mbrëmjen e së mërkurës në “Brit 2019”, ku bashkëpunimi me Calvin Harris...

Tjetër trofe

“Më e mira në Britani!” Duan s’e ndal më as Rita

Tashmë Dua Lipën nuk e ndal më asgjë, madje… as Rita Ora! Ajo tashmë numëron...

Nuk harron

Pas 12 vjetësh, Pitt i kërkon falje për ndarjen Aniston

Të gjithë u habitën kur mësuan se Brad Pitt ishte i pranishëm në festën e...

“The Voice”

Në Francë mahniten nga zëri i shqiptarit

Ndoshta në fusha të tjera e kanë të vështirë të bëjnë karrierë jashtë vendit, por...

Rita dhe Dua

Shqiptaret sfidojnë njëra-tjetrën në “Brit Awards”

Rita Ora dhe Dua Lipa janë në majat e muzikës botërore, ndërsa në një ceremoni...

Ceremonia e inaugurimit

Shuma e “çmendur” që ofroi Trump

Reperi i njohur në të gjithë botën dhe shumë i pëlqyer “50 Cent”, ka zbuluar...

Sulmuesi i Juventus

Sa operacione plastike ka kryer Ronaldo?

Ekspertët e estetikës besojnë se Cristiano Ronaldo ka bërë ndërhyrje në fytyrë dhe në kokë,...

E pranon publikisht

Gazetari italian: Kam një vajzë me këngëtaren shqiptare!

Është folur kohë më parë, ndërsa tashmë gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi, ka folur...

“Mbreti i modës”

“Unë jam si një karikaturë e vetes dhe më pëlqen kjo!”

Fotograf, poet, sipërmarrës, piktor, një artist i kompletuar, e cili mbi të gjitha konsiderohej si...