MENU
klinika
Goditen VIP-at

“Zhduken” miliona ndjekës nga rrjetet sociale

S’ka të bëjë me martesën

Pas Selena-s, depresioni prek dhe Bieber

Tashmë të ndarë, Selena Gomez dhe Justin Bieber nuk i lidh vetëm e shkuara, por...

“Hot Right Now”

Hiti që i ndryshoi jetën, Rita rikthehet në kohë

Shtatë vite më parë, jeta e Rita Orës ndryshoi plotësisht, duke marrë famë ndërkombëtare brenda...

Zgjati 3 ditë

Turqia tërheq dhe indianët, dasma e miliarderëve

Erdogan ishte dy vite më parë në një vizitë në Indi nga ku deklaroi se...

Histori që po përsëritet

“Meghan po përndiqet si Lady Diana”

“Ata po e ndjekin kudo Meghan Markle. Ajo po ndiqet dhe po përgjohet. Ajo është...

Mbreti i pop-it

Akuzat për pedofili, kërkohet zhvarrosja e Michael Jackson

Një dokumentar i publikuar së fundmi, por edhe deklaratat e ish-shërbëtores së Michael Jackson, kanë...

Befason Era

“Ndahu nga e dashura jote, jam e mërzitur”

Projekti i fundit muzikor i këngëtares së famshme Ariana Grande ka frymëzuar edhe shqiptaren Era...

Jo të gjithë të kënaqur

Gabimi në “Grammy” që “çmendi” fansat e Drake

Jo të gjithë dolën të kënaqur nga mbrëmja madhështore e çmimeve “Grammy”. Një pjesë e...

Nuk është penduar

Fitoi 10 mln paund, por s’ka asnjë qindarkë!

Populli thotë: “Më mirë të dish se sa të kesh” dhe kjo shprehje merr kuptim...

Në dëborë

Ronaldo në “punë”, Georgina “arratiset” me fëmijët

Cristiano Ronaldo po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Juventusit në Itali, duke ruajtur ritmin...

Dua Lipa

Nga triumfi historik te mesazhi frymëzues

“Për këdo që ende nuk e ka kuptuar se sa e veçantë është të kesh...

Aktori hollivudian

Richard Gere, sërish baba në moshën 69-vjeçare

Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për të dytën herë baba, tashmë në moshën...