MENU
klinika
“Kjo s’është SHBA!”

Aktorja Eva Longoria “masakron” Trump me postimin e saj

Pas albumit, më e lirë

Rita në lidhje me egjiptianin? Vjen reagimi…

Është folur shumë se këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora është në lidhje me...

Dafina Zeqiri

Merr pasaportën kosovare dhe “arratiset” në ishull

Edhe pse ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm në Kosovë e në Shqipëri, këngëtarja Dafina...

“E bukura e dheut”

E dashura e “nxjerr zbuluar”, fotoja e parë çift

Aktori i “Portokallisë”, Gaz Paja, nuk preferon të bëjë publike detaje nga jeta e tij...

“Nëntor, 26”

Alban Skënderaj nuk ndalet, publikon këngën e radhës

Pas suksesit të madh me këngën Lea, Alban Skënderaj nuk ka ndërmend të ndalet dhe...

Replika në distancë

Lotët në “Xing”, Ermali: Alyne më ngriti kurth!

Nas Daily (Nuseir Yassin) është një arab-izraelit, i cili ka si synim të eksplorojë të...

Can Yaman

Turqia thërret në ushtri aktorin me origjinë shqiptare

Aktori i famshëm në Turqi, Can Yaman , i cili pak kohë më parë pranoi...

“Kam bërë buzët...”

Lori Hoxha zbulon 18 gjërat që nuk i dini për të

Ajo është një blogere tepër e ndjekur në rrjetet sociale, ku vetëm në “Instagram” ka...

Urime pa fund

Ditë të ngjeshura për Ritën, por sot është ndryshe…

Kritika të shumta erdhën për Rita Ora për performancën e saj në Nju Jork në...

Rasti i dytë në një muaj

Qentë shpëtojnë shtëpinë e Beckham nga grabitja

Rezidenca luksoze e familjes Beckham është vënë në shënjestër nga grabitësit për herë të dytë...

Pritet konfirmimi

Era Istrefi në lidhje me këngëtarin britanik?

Që prej ndarjes me Faton Shoshin, asnjëherë nuk është folur për jetën private të Era...

Tension mes princave

Harry dhe Meghan do braktisin Kensington Palace

Princi Harry kurorëzoi në martesë gjatë verës lidhjen e tij me Meghan Markle, e cila...