MENU
klinika
I kanë veshur shumë yje

Ky është trendi i ri i pantallonave që po e pëlqejnë të gjithë

Fansat janë të sigurt...

Rihanna sjell në jetë fëmijën?

Rihanna thuhet se sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, sipas një përdoruesje të...

Foto

Me lot në sy, çfarë i ka ndodhur Loredanës?

Loredana është njëra nga artistet më të suksesshme të momentit. Ajo gjithashtu është shumë e...

"Po më lind dëshira…"

Nënë për herë të dytë? Klea Huta publikon foton

Klea Huta po mendon që ta bëjë Kridin me një motër ose vëlla. Të paktën...

Rrëfehet ish-banorja e "BB VIP"

Si reagoi Beatrix kur Bora dhe Donaldi u shfaqën bashkë?

Dalina Buzi rrëfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti....

Ja pse ndjekësit dyshojnë

Blero dhe Afrona i japin fund martesës?

Çifti Blero-Afrona ka qenë dhe vijon të mbetet mjaft i komentuar. Mirëpo, së fundmi janë...

Për gjithë minimalistët

4 blerje që s’vdesin kurrë

Të përqafosh stilin minimalist nuk do të thotë të jesh gjithmonë bazikë në veshje apo...

“Opinionistë të kalbur!”

Ronela reagon ashpër ndaj kritikëve: Paskeni qenë të…

Ronela Hajati është lodhur nga opinionistët dhe personat që po vazhdojnë ta komentojnë dhe nuk...

Nuk ka më dyshim për rikthimin e tyre!

Bora dhe Donaldi filmohen bashkë në Prishtinë (VIDEO)

Stilisti Valdrin Sahiti ka organizuar mbrëmjen e djeshme sfilatën më të madhe të modës në...

Sa vjeç mbush moderatorja?

Marina Vjollca feston ditëlindjen, urimin më të bukur ia bën Getoari

Kjo e martë është e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe mbush...

“Na bombarduan të gjithëve”

Albërije Hadërgjonaj: Beatrix ka vuajtur shumë

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ka folur shpesh për marrëdhënien e ngushtë që ka me...

E kanë tallur për mbipeshën,

Ermal Fejzullahu jep një mesazh të fortë për bullizmin

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Barber...