MENU
klinika
Risia

Ç’duhet të dini për “Money Heist”, vjen versioni i ri korean

Disa ide si ta vishni

Shalli në kokë, trendi i preferuar i vajzave të showbiz-it!

Duket se një gjë shumë në modë së fundmi është të vendosësh një shall në...

I preferuari për VIP

Një qytet lundrues, së shpejti, në Maldives!

Një qytet po ndërtohet mbi ujërat e Oqeanit Indian. Qyteti lundures, që do të strehojë...

“Më rrahu zemra fort”

Përlotet Ilir Shaqiri, rrëfen bisedën me të bijën

Balerini i njohur Ilir Shaqiri, ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në një emision...

Konkurrencë e fortë mes televizioneve

Alketa Vejsiu sjell një tjetër patentë “reality” me VIP-at

Prej disa ditësh, Alketa Vejsiu ka lënë Shqipërinë duke udhëtuar drejt Republikës Domenikane. Përmes postimeve...

Bashkëpunim tjetër pas "Dale"

Kida dhe Butrint Imeri, gati të bëjnë namin dhe këtë verë!

Pas “Dale”, këngë e cila bëri namin verën e kaluar, Kida dhe Butrint Imeri janë...

Ja kush do t’i zëvëndësojë

Olsa Muhameti dhe Bora Zemani largohen nga “Për’puthen”!

Ndryshime të reja priten të ndodhin në Top Channel, dhe me konkretisht emisionin “Për’puthen”. U...

"Nuk ndërhyj shumë në foto..."

U akuzua për “photoshop” të tepruar, reagon Elita Rudi

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo herë pas here...

Ç’po kurdisin?

Luana Vjollca dhe MC Kresha bëhen bashkë

Luana Vjollca po e tregon çdo ditë e më shumë se është e fokusuar te...

Pas ndarjes nga Fjolla Morina...

Fisnik Syla në një lidhje me moderatoren e njohur shqiptare?

Pas ndarjes nga Fjolla Morina, Fisnik Syla po përflitet për një lidhje të re. Shkak...

Tha se hoqi dorë nga alkooli dhe duhani

Fansat nxjerrin zbuluar Brad Pitt!

Në intervistën e fundit të Brad Pitt vendosi të flasë për depresionin e shkallës së...

“Më ka munduar shumë”

Ledri Vula rrëfen historinë e dashurisë me Sara Hoxhën

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it shqiptar....