MENU
klinika
Pas historisë shumëvjeçare me Semin

Bojken Lako fotografohet me partneren e tij të re

Hatërmbetje të vjetra...

Dafina hakmerret papritur ndaj Tayna-s mes koncertit

Tayna dhe Dafina nuk flasin më për arsye që ende nuk dihen. Ndërkohë kënga e...

Ngjashmëri e frikshme!

Këngëtari i njohur gjen sozinë e Flor Binajt në Greqi

Thuhet se çdo njeri ka 7 sozi nëpër botë dhe Flor Binaj e gjeti njërin...

“Personi që po telefononi nuk përgjigjet”

Bora Zemani nis pushimet pa Donaldin dhe “bën lëmsh” rrjetin

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani ka nisur pushimet për këtë verë. Pas...

Ja si qëndron e vërteta

Johnny Depp do të kthehet në “Pirates of the Caribbean”?

Jeta e një pirati mund të mos jetë më për Johnny Depp. Ditën e djeshme...

Këngëtarja shfaqet në Austri

Evi Reçi dhe Kledi Hysa zyrtarizojnë lidhjen?

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe modeli Kledi Hysaj prej disa javësh përflitet për një...

“Ajo nuk do më zgjidhte, e zgjodha unë”

Elgit Doda rrëfen historinë e dashurisë me Klea Hutën

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar....

“Për pak desh humba krahun”

Aksidentohet Arjan Konomi, shtrohet në spital

Opinionistit të njohur, Arjan Konomit i ka ndodhur një e papritur së fundmi. Ai ka...

Risia

Ç’duhet të dini për “Money Heist”, vjen versioni i ri korean

“Money Heist: Korea – Joint Economic Area” është risia më e re e Netflix, duke...

Disa ide si ta vishni

Shalli në kokë, trendi i preferuar i vajzave të showbiz-it!

Duket se një gjë shumë në modë së fundmi është të vendosësh një shall në...

I preferuari për VIP

Një qytet lundrues, së shpejti, në Maldives!

Një qytet po ndërtohet mbi ujërat e Oqeanit Indian. Qyteti lundures, që do të strehojë...

“Më rrahu zemra fort”

Përlotet Ilir Shaqiri, rrëfen bisedën me të bijën

Balerini i njohur Ilir Shaqiri, ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në një emision...