MENU
klinika
Ja emrat...

Zbulohen çiftet e famshme që marrin pjesë në “Dance with me”

“Ëndërr e bërë realitet”

Capital T zbulon detaje nga surpriza që po sjell në Tiranë

Prej disa kohësh, në media qarkulloi një foto e një sënduku të mbyllur e publikuar...

Pas ndarjes nga Luiz Ejlli

Zbulohet lidhja e re e vajzës së Jozefina Topallit

Megi nuk foli për ndarjen e bujshme, ndërsa Luiz-i pranoi të fliste për herë të...

E tha me gojën e tij...

Është reper shqiptar me famë botërore, por nuk është i lumtur!

Reperi i mirënjohur tashmë, jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në botë po korr...

U kapën mat!

Harrojeni Bradley Cooper, Gaga paska gjetur të dashur të ri!

Prej një kohe shumë të gjatë Lady Gaga bëri bujën më të madhe në media,...

Fansat jua thanë

Camila e Shawn Mendes në një marrëdhënie fallco?!

Camila Cabello dhe Shawn Mendes deri më tani nuk kanë konfirmuar ende asgjë, por është...

"Duam të mbrojmë mjedisin"

Princi Harry zbulon sa fëmijë do të kenë ai dhe Meghan

Në muajin maj të këtij viti, Princi Harry dhe dukesha Meghan Markle u bënë prindër...

Ndryshimi radikal...

Fansat në panik: Çfarë po ndodh me trupin e Celine Dion?

Këngëtarja e njohur e hitit “My heart will go on”, Celine Dion, i ka merakosur...

Deklarata shokuese!

Modeles Naomi i ndalohet të hyjë në hotel për shkak të ngjyrës

Naomi Campbell ka shokuar botën me rrëfimin e saj më të fundit duke na bërë...

Detaje...

Fifi e tha troç: Muzika ime mund të jetë e shpifur

Fifi është pa dyshim një prej artisteve shqiptare, e cila shquhet për vokalin e saj...

I tha të gjitha...

Xheloz për Klean? Elgit Doda jep përgjigjen shokuese

Elgit Doda dhe Klea Huta janë ndër çiftet më të bukur e më të përfolur...

Foto

Era Istrefi në pushime me të dashurin e saj të përfolur!

Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila na ka...