MENU
klinika
Detajet

“Big Brother Vip” shumë shpejt në Kosovë për herë të parë

Vetëm në plazh?

Disa rroba banjo që mund t’i vishni dhe kur të dilni

Vajzat po kërkojnë gjithnjë e më shumë rroba banje një copëshe me një shpatull. Arsyeja...

Pamjet që nxitën dyshimet e ndjekësve!

Kourtney Kardashian është shtatzënë?

Ndjekësit janë të bindur se Kourtney Kardashian është shtatzënë. Dyshimet i nxiti me fotografitë e...

"E vetmja pritje e ëmbël është..."

U përfol se është shtatzënë, reagon Enca

Enca Haxhia ka reaguar ndaj lajmeve se është në pritje të ëmbël. Spekulimet për një...

Çfarë ndodhi?

Netflix anulon shfaqjen e Meghan Markle para se të shfaqej premiera

Seriali i animuar i Meghan Markle nuk do të vazhdojë më në Netflix. Deadline ka...

Tregon versionin e saj të ngjarjeve

Rrëfehet “shkaku i ndarjes” së Pique me Shakirën

Pas ndarjes së Gerard Pique dhe Shakira, shumë pikëpyetje janë fokusuar tek shkaku i mundshëm...

Ja postimi i ‘frikshëm’ ku paralajmëroi vdekjen!

Gjendet i vdekur në moshën 19-vjeçare ylli i TikTok-ut

Një yll i rrjetit social Tik-tok ka nderuar jetë tragjikisht në moshën 19-vjeçare. Familja e...

Vajzat e showbizz-it nuk i thonë ‘jo’!

Zbuloni ngjyrën më në modë të momentit!

Duket se një nga trendet e këtij sezoni është pikërisht ngjyra portokalli. E shndritshme, figurante...

Kush do të jetë prezantuesja?

“Dancing With the Stars” në Top Channel, zbulohen detaje

Një emision i ri do të nisë pas disa muajsh në “Top Channel” dhe këtë...

Probleme me drejtësinë, ndarje dhe aspak muzikë...

Pas dy vitesh, Fjolla Morina merr vendimin e rëndësishëm

Fjolla Morina po rikthehet në muzikë pas afërisht dy vitesh. Projekti i saj i fundit...

Opinionisti i "Big Brother VIP"

A do t’i futet politikës? Flet Arbër Hajdari

Ish-opinionisti i “BBVIP”, Arbër Hajdari ka qenë i ftuar në programin “Më lër të flas”....

I nxjerr ‘sekretin e lumturisë’ motrës së saj!

Khloé Kardashian zbulon detaje nga marrëdhënia Kim-Pete

Khloé Kardashian iu përgjigj një postimi në Twitter së fundmi duke shkruar se sa “e...