MENU
klinika
Pas 20 viteve martesë

Milioneri zbulon të vërtetën shokuese për 3 djemtë e tij

Shkruajnë mediat ndërkombëtare

Shqiptari pushton “Golden Globes”!

“Bohemian Rhapsody” ishte fituesi i dy çmimeve kryesorë në ceremoninë e “Golden Globes”, në një...

Dashuria para fronit

Mbreti arratiset me modelen ruse!

Ka ndodhur për herë të parë në historinë e një vendi aziatik. Sulltani Muhammad i...

Sërish dhëndër

Kaka: Jam njeriu më i lumtur në botë!

Braziliani Ricardo Kaka është një nga ish-lojtarët e Milanit më të dashur për tifozët kuqezinj....

Rrëfehet kryeministri

Edi Rama: Me shtëpi më bëri Linda

I ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Xing me Ermali”, Kryeministri Edi Rama ndër të...

Mësoni kuptimin

Almeda dhe Tolgahan zbulojnë emrin e djalit

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan, pas pak...

Këngëtarja me pushime

Europën e pushton i ftohti, Ritën e djeg dielli!

Rita Ora, së bashku me motrën e saj Elenën dhe me disa miq të tyre,...

Detaje

Edhe pse i martuar, Justin vijon “telenovelën” me Selena-n

Edhe pse Justin Bieber kurorëzoi në martesë lidhjen e tij me Hailey Baldwin, sërish këngëtari...

Suzy Cortez

Modelja braziliane bën tatuazh Messin

Një tjetër “çmenduri” për Lionel Messi. Kësaj radhe jo nga tifoz i thekur, por nga...

Përkohësisht

Sëmundja e babait detyron Britney-n të tërhiqet nga muzika

Këngëtarja e famshme Britney Spears ka marrë vendimin të shkëputet përkohësisht nga muzika për shkak...

Ceremoni sekrete

Miley Cyrus, nuse e thjeshtë me pak para

Miley Cyrus i ka dha fund beqarisë një natë para Krishtlindjeve duke u martuar në...

Konfirmohet

Gigi dhe Zayn ndahen sërish!

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik i kanë dhënë sërish fund lidhjes së tyre,...