MENU
klinika
Së shpejti me një projekt të ri

Zhduket nga ekrani, rikthehet ish banorja e Big Brother

Përgatitet për koncertet e verës

Flaka Krelani thotë se nuk do t’i përsëris më gabimet

Para dy muajve ka sjell këngën më të re para fansave të shumtë. Ajo është...

Shkaku, një stuhi

Hidhet në det për të shpëtuar qentë/ modelja humbi jetën

Një modele e zhdukur ra në det gjatë një stuhie jashtë Sao Paulo. Por më...

Ja si përgjigjet Isli

Ndjekësit- Islit: Duam foto nudo si Alban Ramosaj

Vetëm pak kohë më parë, fotografia e këngëtarit të njohur Alban Ramosajt bëri xhiro në...

"Do të ishte e mrekullueshme..."

Një deklaratë e bukur nga Rita Ora

“Do të ishte e mrekullueshme sikur të bëja një këngë në shqip” Rita Ora javë...

Çfarë zbulon për fansat?

Pas suksesit mes motrave, Era nuk e vonon projektin e radhës

Pas bashkëpunimitme me motrën e saj, Norën, Era Istrefi duket se në këtë periudhë është...

Kush është ai?

Një shqiptar tërheq vëmendjen e Beyonce

Art Rushiti është djali nga Kosova, i cili katërhequr vëmendjen e divës së muzikës pop...

"Ai duhet të ketë trup të bukur..."

Genta Ismajli gati të bëhet nënë?

Së fundmi këngëtarja ka promovuar videoklipin e ri të saj dhe duke shijuar suksesin e...

Prej kohësh i sëmurë

Sot Hollywoodi në zi, ndahet nga jeta regjisori i njohur

Ndahet nga jeta në moshën 51-vjeçare regjisori i nominuar për Oskar, John Singleton. I njohur...

Mohon lidhjen me Young Zerkën por...

A ka diçka gati Ronela Hajati për dasmë?

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë një ndër dyshet më të përfolura të mediave rozë....

Sondazhi

Studimi i ri britanik: Prioritet pushimet, Seksi në vend të dytë

Një studim i ri i agjensisë britanikë “metro.co.uk” ka sjellë në dritë një rezultat që...

Sa ngjason me Konecki-n

Adele menjëherë pas ndarjes me të dashur të ri?

Adele duket se nuk ka pritur shumë për të dalë publikisht me të dashurin e...