MENU
klinika
"Tani më skadoi pasaporta..."

Orinda Huta flet për mbiemrin pas martesës

Xhirime për klipin e ri

Zbulohet surpriza e radhës nga Elvana Gjata

Pasi këngëtarja e nohur shqiptare Elvana Gjata korri sukses të jashtëzakonshëm me këngën “Tavolina e...

Video

Humb jetën në pasarelë modeli brazilian 26 vjeçar

Modeli që ndërroi jetë në mënyrë të menjëhershme në pistën e modës, ende nuk është...

Mes thashethemeve për tradhti

William dhe Kate festojnë 8-vjetorin e martesës

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë në shënjestër të aparacëve dhe faqeve roz për thashethemet...

Flet menaxheri

Ledri Vula anulon koncertet/ Çfarë po ndodh?

Një lajm jo i mirë vjen nga Ledri pasi  ai i ka anuluar të gjitha...

Video

Nga paragjykimet në majat e suksesit ndërkombëtar

Ava Max dha një intervistë për Khaosod English gjatë udhëtimit të saj të parë në...

Ajo mahnit dhe fiton

Cili ishte roli që i rrezikoi Oscar-in Jennifer Lawrence?

Jennifer Lawrence ka fituar një “Oscar” në moshën 23-vjeçare me filmin “The Silver Linings Playbook”....

Bashkë nga seriali "Hope & Faith"

Nuk ka më ndarje për Megan Fox

Megan Fox ka hequr dorë nga vendimi për t’u ndarë me bashkëshortin Brian Austin Green....

Reagimi i moderatores

Olti Curri “produksioni të fus më pak në xhep…”

Së fundmi është shoqëruar me bujë në media deklarata e blogerit Olti Curri ndaj Alketa...

Lëndimet "simbol nderi"

Çfarë i ndodhi Halle Berryt gjatë xhirimeve të “John Wick 3”

Halle Berry rrëfen se diçka nuk shkoi mirë gjatë përgatitjeve për “John Wick 3” . Halle...

Projekti i ri

Taylor Swift thyen rrjetin, për vetëm 2 orë arrin majat

Taylor Swift publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “Me!” që rezultoi një sukses i...

Çfarë vendosi?

Lady Gaga merr vendimin drastik ndaj ish të dashurit

Lady Gaga dhe Christian Carino i dhanë fund fejesës së tyre vetëm dy muaj më...