MENU
klinika
Nuk mund të mungonte

“Pavarësia”, urimi special nga Dua Lipa

Libri autobiografik

Michelle Obama tregon momente intime me Barack

Libri autobiografik i ish-Zonjës së Parë amerikane, Michelle Obama ka vendosur menjëherë rekorde shitjeje pas...

VIP-at urojnë Pavarësinë

Nga “shqiponja” e Bleonës te Lorik Cana…

Jo vetëm politika ka uruar ditën e sotme 106-vjetorin e Pavarësisë, por edhe VIP-at e...

Pas dy martesave

Heidi, e “çmendur” pas të dashurit 16 vjet më të ri!

“Tom më bën të lumtur, është ndryshe nga ato marrëdhëniet e mëparshme. Kjo është serioze”....

“Kjo s’është SHBA!”

Aktorja Eva Longoria “masakron” Trump me postimin e saj

Që prej ardhjes së tij në krye të Shtëpisë së Bardhë, një ndër çështjet më...

Pas albumit, më e lirë

Rita në lidhje me egjiptianin? Vjen reagimi…

Është folur shumë se këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora është në lidhje me...

Dafina Zeqiri

Merr pasaportën kosovare dhe “arratiset” në ishull

Edhe pse ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm në Kosovë e në Shqipëri, këngëtarja Dafina...

“E bukura e dheut”

E dashura e “nxjerr zbuluar”, fotoja e parë çift

Aktori i “Portokallisë”, Gaz Paja, nuk preferon të bëjë publike detaje nga jeta e tij...

“Nëntor, 26”

Alban Skënderaj nuk ndalet, publikon këngën e radhës

Pas suksesit të madh me këngën Lea, Alban Skënderaj nuk ka ndërmend të ndalet dhe...

Replika në distancë

Lotët në “Xing”, Ermali: Alyne më ngriti kurth!

Nas Daily (Nuseir Yassin) është një arab-izraelit, i cili ka si synim të eksplorojë të...

Can Yaman

Turqia thërret në ushtri aktorin me origjinë shqiptare

Aktori i famshëm në Turqi, Can Yaman , i cili pak kohë më parë pranoi...

“Kam bërë buzët...”

Lori Hoxha zbulon 18 gjërat që nuk i dini për të

Ajo është një blogere tepër e ndjekur në rrjetet sociale, ku vetëm në “Instagram” ka...