MENU
klinika
Roy Clark

Ndërron jetë ylli i muzikës “country”

A do arrijë 100?!

Bebe Rexha, 87 fluturime me avion brenda vitit!

Angazhimet e shumta nëpër koncerte nëpër botë, por edhe udhëtimet në shtete të ndryshme për...

Ndodhi aksidentalisht

Gafa e ish-deputetit, publikon videon…

Tommy Robinson është një ish-deputet i Partisë Nacionaliste në Britani, i cili ka përfunduar në...

Ka arsye...

Ndryshimi drastik i Monica Bellucci-t

Aktorja dhe modelja e famshme italiane, Monica Bellucci surprizoi fansat me një foto të saj....

“Dashuria” për JLO kushton

3 milionë dollarë për 20 minuta koncert!

Vitet kalojnë, por sërish Jennifer Lopez mbetet një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe shumë...

S’mund të thoshte jo

Fejohet Ronaldo, Georgina në kërkim të fustaneve të dasmës

Cristiano Ronaldo i ka propozuar për martesë të dashurës së tij Georgina Rodriguez. Mësohet se...

I heqin rolin

Gjatësia “djeg” Tom Cruise

Tom Cruise nuk do të jetë protagonist në serinë e filmave “Jack Reacher” pasi aktori...

“Kërcënimi”

Elhaida-Ardit Gjebreas: Do shihemi në gjyq nëse…

Edhe pse ishte e hera e parë që merrte pjesë në “Këngën Magjike”, Elhaida Dani...

“Backtrace”

Sylvester Stallone, tashmë edhe “detektiv”

Edhe pse në moshën 72 vjeçare, legjenda e Hollivudit, Sylvester Stallone vazhon të jetë tejet...

E fshehte prej 4 vitesh

Jessie J zbulon lajmin e trishtë para fansave

Në shfaqen e “Royal Albert Hall”, Jessie J emocionoi pa masë të pranishmit, por jo...

Përfiton nga pushimi

Dy shishe vere 31 mijë euro! Ronaldo shpenzon në Londër

Cristiano Ronaldo po e shfrytëzon në mënyrën më të mirë të mundshme pushimin e marrë...

Gjesti human

Lady Gaga shpërndan pica për të evakuuarit nga zjarret në Kaliforni

Dhjetëra persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e zjarreve të ditëve të fundit në...