MENU
klinika
Aktori nuk ndodhej në shtëpi kur...

Çfarë ka ndodhur në banesën e Johnny Depp?

Së shpejti “Rolling Thunder Revue”

“Netflix” një dedikim për Bob Dylan

“Netflix” po përgatit “Rolling Thunder Revue”, dokufilmi dedikuar Bob Dylan, me regji të Martin Scorsese....

Urimi i ndjerë i këngëtarit

Dashuria më e madhe e Bleros feston ditëlindjen

Këngëtari i dashur për publiun shqiptar Blero, ka nisur këtë të shtunë si një ditë...

Komenti i blogut zyrtar të festivalit

Eurovizion 2019/ Kënga shqiptare, dhimbje për emigrimin

Blogu zyrtar i “Eurosong 2019”, Wiwiblogs ka komentuar të gjitha këngët që marrin pjesë në...

“Western Stars”/ video

Springsteen paralajmëron albumin e ri

Rokeri legjendar amerikan, Bruce Springsteen, ka paralajmëruar se albumi i ri po vjen. Ky album...

Lajmi u bë publik më vonë

Zbulohen rrethanat e vdekjes së modeles.

Modelja dhe aktorja Stefanie Sherk është vetëvrarë në pishinë. Vdekja e modeles dhe aktores, Stefanie...

Pritjes po i vjen fundi

Edhe më pranë ardhja në jetë e fëmijës së Meghan dhe Harry

Meghan Markle po pritet të lindë nga çasti në çast dhe prandaj një ambulancë ka...

4 muaj pas zyrtarimit të lidhjes

Ndahet çifti i aktorëve, pak kohë pas lidhjes

Vetëm pak muaj pas lidhjes mes tyre, çifti i aktorëve i ka dhënë fund lidhjes....

"T'i mësojmë Madonnas dhe Malumës..."

Motrat Koçi “përballin” kolegët me Madonna-n

Bashkëpunimi i Madonna-s dhe Maluma me titull “Medellin” numëron rreth 3.3 milion klikime dhe ka...

Nervozohet Brad Pitt

Habit Angelina Jolie, i lë pasurinë vetëm një fëmije

Angelina Jolie asnjëherë nuk e ka fshehur që nga 6 fëmijët, Maddox djali që ajo...

Flet "pa doreza" për problemet

Selena Gomez: “Instagrami më bën të bie në depresion”

Këngëtarja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Selena Gomez ka dhënë intervistën e saj...

"Ke hequr dorë nga fustani i bardhë? "

Moderatorja shqiptare tregon përse është beqare

Gazetarja e njohur Fjodora Fjora është rrëfyer për publikun shqiptar  si asnjëherë më parë për...