MENU
klinika
Reagimet

Ariana Grande prej dylli i lë fansat të pakënaqur

Misteri i mesazhit

Çfarë po përgatit Albërie Hadërgjonaj për jetën e saj?

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Albërie Hadërgjonaj, numëron me mijëra fansa që e pëlqejnë...

Rrezik për bashkëshorten

George Clooney i frikësuar nga ISIS

Amal Clooney, bashkëshortja e aktorit të njohur me famë botërore, George Clooney, është e përfshirë...

Reagojnë fansat

Nga “Game of Thrones” tek droga, akuzat për aktoren

Sophie Turner akuzohet se ka përdorur substanca narkotike gjatë xhirimeve. Sophie Turner pati një moment...

Asnjë reagim nga ylli i pop-it

Dionne Warwick : Beyonce s’mund të jetë një ikonë

Dionne Warwick njihet si një nga këngëtaret dhe aktoret më të mira amerikane, por ajo...

E konfirmon vetë

Kejvina Kthjella, 25 vjeç nënë për herë të parë

Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në...

Në 3 shtete që këngëtarja viziton

Babai i Britney Spears kërkon zgjerimin e kujdestarisë ndaj saj

I ati  i Britney Spears po bën lëvizje ligjore për të kufizuar akoma më shumë...

Akuzat për përdhunime

Harvey Weinstein, 44 milionë dollarë për skandalin seksual

Harvey Weinstein raportohet se ka arritur një marrëveshje paraprake prej 44 milionë dollarë me gratë...

Mendohet se...

Misteri që fshihet pas gishtave të fashuar të Kate Middelton

Kate Middleton shfaqet në publik gjithnjë e veshur mirë dhe e kuruar, mirëpo ka një...

Thyen kodin e veshjes/ Foto

Kush është artisti që largohet nga festivali i Kanës?

Festivali i Filmit në Kanë është i njohur për të qenë një nga qilimat më...

Dua Lipa, ylli veshur në të kuqe

Gjithë sytë tek fustani që rrëmbeu vëmendjen në Kanë

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka bërë një paraqitja të shkëlqyer në një...

“The Guardian” i dedikon artikull

E quan Londrën “Shtëpia ime”, Rita Ora elektrizon skenën

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, tash e një kohë ka filluar turneun e...