MENU
klinika
Xhirohej në Xhamajka për Bond 25

Daniel Craig u lëndua gjatë xhirimeve, pezullohet filmi

Ja me kë e sjell hitin e ri

Zbulohet bashkëpunimi i ri i Eni Koçit

“Afër Teje” ishte projekti i fundit i publikuar nga këngëtarja shqiptare, Eni Koçi në bashkëpunim...

Video

Jennifer Lopez trashëgon talentin te e bija 11 vjeçare

Ajo është 11-vjeç dhe duket se do të ndjekë hapat e nënës së saj. Emme...

Hollywood humbet një tjetër çift

Ndahen Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Së fundmi aludohet se Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë ndarë. Burime pranë të dyve...

Mohimi i May

Anëtarët e Queen: Asnjë qindarkë e fituar nga filmi

Filmi “Rhapsody Rhapsody” u bë adaptimi më i shitur i biografisë muzikore kur të dielën...

Premtohet si hiti i verës

Artjola Toska së shpejti një bashkëpunim me Magic4

Një super hit pritet të vijë këtë verë, të paktën kështu premtohet për këtë publikim...

"Ndihem si nëna e këtyre dy çmimeve"

Dy çmime të “Recording Academy” për Dua Lipën

Dua Lipa pozon me dy çmime të “Recording Academy”. Dua është një ndër këngëtaret më...

Fotot

Olta Gixhari tepër atraktive në startin e pushimeve

Ajo është një prej aktoreve shqiptare, e cila vlerësohet për pamjen e saj. Së fundmi...

Rikthejnë repertorin e vjetër

“The Jonas Brothers” pas 10 vitesh në “Saturday Night Live”

Anëtarët e grupit “The Jonas Brothers” janë rikthyer pas dhjetë vitesh në skenën e Saturday...

Video

Meghan Markle u bë nënë, ish-bashkëshorti i saj martohet

Trevor Engelson, ish-bashkëshorti i dukeshës së Susexxit është martuar të shtunën në Kaliforni me Tracey Kurland....

"Po jetoj me simptomat e ankthit..."

Martesa traumatike me Stephan Belafonte, Mel B në terapi

Anëtarja e “Spice Girls”, Melanie Brown, është duke u përballur akoma me stresin që nga...

Video

Jeta e trishtuar e Stalones pas kamerave

Vdekja e djalit të madh, diagnostikimi i djalit tjetër me autizëm dhe vajza me sëmundje...