MENU
klinika
Befasia

“Oscar 2019”, ceremoni pa prezantues?!

Trejsi shkëlqen në Tajlandë

“Godas kuq e zi, përshëndes kuq e zi”

Trejsi Sejdini është bukuroshja, e cila përfaqëson Shqipërinë në “Miss Univers”. Vajza nga Elbasani ka...

Përlotet Panucci

Pjesa e ndjeshme e trajnerit të kombëtares

Trajneri i kombëtares tonë, Christian Panucci ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin...

“Rebelja” Meghan

Dukesha e “bën rrugë”, thyen sërish protokollin!

Familja mbretërore ka shumë rregulla mode që duhen të ndjekin dhe nuk duhet t’i thyejnë,...

Emocionet vazhdojnë...

U nominua në “Grammy”, Bebe mesazh për vajzat shqiptare

Për herë të parë, dy artiste shqiptare janë nominuar për çmimet “Grammy”, Bebe Rexha dhe...

“Miss World 2018”

Një meksikane, femra më e bukur në botë

Vanessa Ponce de Leon ka bërë që Meksika të krenohet me bukurinë e saj. Bukuroshja...

Befasia

Ermal Meta merr pjesë në Festivalin e RTSH-së

Pasi triumfoi në Sanremo e më pas përfaqësoi Italinë në Eurovision fama e Ermal Metës...

E ftuar speciale Hillary Clinton

Beyonce këndon në dasmën e milionave në Indi

Shumë persona në të gjithë botën e kanë ëndërr të marrin pjesë në koncertet e...

Detajet

Femra me të cilën meshkujt dashurohen me shikim të parë…

E vendosur, e pavarur, me një respekt të madh për veten, inteligjente dhe karakter të...

Deklarata

Babai i Meghan Markle tregon pse nuk i flet e bija

Të shtunën Daily Mail publikoi një intervistë me babain e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle...

Kënga Magjike

Robert Aliaj fut në “sherr” këngëtarët!

Kënga Magjike u mbyll mbrëmjen e kaluar me triumfin e Flori Mumajesit, por jehona dhe...

Heq dorë nga muzika...

“Me hip-hop, jo baba i mirë”

MC Kresha ishte një nga më të votuarit në finalen e Këngës Magjike një natë...