MENU
klinika
Video

“La Reina”, hiti më i ri nga Dafina Zeqiri

Ndodh edhe kur nuk e pret

Capital T mendon të largohet nga muzika?

Duket e pabesueshme, por reperi i njohur shqiptar Capital T e ka menduar të heqë...

“Njerëzit shohin vetëm paratë..."

G4shi: Nuk e dini sa shumë punojmë

Reperi shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, pëlqehet në mas dhe tani...

Kush do ta zëvendësoj?

Adam Levigne braktis “The Voice”

Adam Levigne heq dorë nga The Voice dhe tani po diskutohen kandidaturat për ta zëvendësuar....

Flet autori i “William dhe Catherine”

Kate Middleton, një shërbëtore për Princ William!

Princi William e kishte trajtuar më herët Kate Middletonin si shërbëtore. Andrew Morton – autori...

" Duhet të ketë..."

Ky është mashkulli ideal për Charlize Theron 

Charlize Theron është një nga aktoret më të suksesshme dhe vazhdon të mbetet një nga...

U nevojit ndërhyrja e sigurisë

Brooklyn dhe Hana, sherr dramatik në tapetin e kuq

Nuk është hera e parë që djali i Victoria dhe David Beckham, Brooklyn, dhe dashura...

Ira, një festë beqarie para dasme

Drejt fundit beqaria e Gaz Pajës

Aktori i njohur i humorit Gaz Paja pritet më 1 qershor të kurorëzojë dashurinë në...

Arsyeja

Katie Holmes dhe Jamie Foxx, të detyruar të ruanin fshehtësinë

Katie Holmes dhe Jamie Foxx ishin të detyruar ta mbanin të fshehtë lidhjen e tyre....

Sa ka ndryshuar ai?

Pengu i pashlyeshëm i Eno Popit ndaj vajzës, “s’ia fal dot vetes”

Në qoftë se do të gërmonit në Instagramin e disa prej personazheve të njohura në...

Përlotet Manjola Nallbani

“Sa të kem jetë nuk do mësohem kurrë me idenë se vajzat e mia…”

Prej më shumë se dy dekadash e gjysmë në skenë artistja Manjola Nallbani është një...

"Po para Zotit"

Martohen Alban Skënderaj dhe Miriam Cani!

Miriam Cani i ka thënë ‘Po’ bashkëshortit të saj, Alban Skënderajt. Miriam Cani i ka...