MENU
Befason këngëtarja

Bebe Rexha, një plakë shqiptare!

Hedhin poshtë thashethemet

Çifti Beckham, më të dashuruar se kurrë më parë

Pak kohë më parë, David dhe Victoria Beckham festuan 19 vjetorin e tyre të martesës...

Befason këngëtari

Paul McCartney: Kam parë Zotin, isha i përulur!

“Pashë Zotin, atë gjë mahnitëse të madhe dhe isha i përulur. Unë besoj se ka...

Këngëtarja takon futbollistin

Shaqiri, dhuratë speciale për Dafina Zeqirin

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ndiqet jo vetëm në Shqipëri dhe në Kosovë,...

Vetëm 20 vjeç

Modelja gjendet e vdekur në jahtin e ankoruar në Greqi

Një modele australiane, vetëm 20 vjeçe, është gjetur e pajetë në brigjet greke në një...

Po kësaj radhe çfarë ka bërë?

Meghan Markle ‘nuk pyet’ për rregullat e Mbretëreshës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle u shfaq javën e kaluar në një performancë bamirësie ‘Hamilton’,...

Martohet blogerja dhe reperi

Një dasmë përrallore në Itali

Sot ishte dita e shumëpritur për blogeren e njohur italiane, Chiara Ferragni, dhe reperit italian...

Këngëtarja me origjinë shqiptare

Dua Lipa i surprizon, fanset shpërthejnë në lot

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është pa dyshim një nga këngëtaret më të dashura...

Hedh poshtë akuzat

Skandal në funeralin e Aretha Franklin? Reagon peshkopi

Përveç miqve dhe dashamirësve, në lamtumirën e fundit për Aretha Franklin në funeralin e saj...

Nuk ka dyshime

Arilena Ara kapet “mat”, në jaht me një djalë misterioz

Arilena Ara është një prej këngëtareve shqiptare që e ka rritur ndjeshëm famën gjatë viteve...

Një fustan nga “Dior”

Dita e madhe erdhi, martohen blogerja dhe reperi italian

“Do të martohem me një fustan të Dior haute couture të krijuar nga Maria Grazia...

Rachel solli në jetë një vajzë

“James Bondi” bëhet baba

Rachel Weisz dhe Daniel Craig u bënë prindër të një vajze. Nënë e bijë janë...