MENU
klinika
“Unë jam 31 vjeç. Faleminderit Zot..."

31 vjetori i lindjes së Adele, fillon me një lajm

Sulmi i të dielës

Bomba në Sri Lanka rrëmbeu tre fëmijët e miliarderit të njohur

3 nga 4 fëmijët e miliarderit danez Anders Holch Povlsen humbën jetën në sulmet me...

Mbesa e muzikantit gjigand

Vdes e dashura sekrete e Hitlerit, kush ishte Verena Lafferentz?

Kush ishte Verena Wagner Lafferentz, e cila vdiq pa bujë në një shtëpi modeste në...

Votimet në revistën franceze

Fustanet e nusërisë/ Elia Zaharia lë pas Kate dhe Meghan

Fustani i nusërisë së Meghan Markle ishte ndër fustanet më të përfolur të dasmave mbretërore,...

Vetëm 14 vjeç

E ëma ikonë e bukurisë, por e keni parë vajzën e Monica Belluci-t ?

Deva Cassel quhet bukuroshja, e cila është momentalisht një nga më të komentuarat e mediave...

Bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Rikthehet Luana Vjollca/ Publikon këngën e re

Pas një mungese disi të gjatë në tregun muzikor, Luana Vjollca është rikthyer sërisht me...

Prindër të një djali 20 muajsh

Rag’n’Bone mbyll kapitullin e beqarisë

Këngëtari i “Human”, emri i vërtetë i të cilit është Rory Graham, dukej shumë i...

Ja ku shkojnë

Alban dhe Miriam së bashku me Amelin me pushime

Këtë fillim muaji çifti i këngëtarëve shumë të dashur për publikun shqiptar , Alban Skënderaj...

Arsyeja

Botuesit nuk dëshirojnë të publikohet autobiografia e Allen

Askush nuk dëshiron të publikojë autobiografinë e Woody Allen. Botuesit e mëdhenj kanë refuzuar të...

Komenti

Dikur e rrahu keq, sot Brown e quan Rihannën “mbretëreshë”

Chris Brown e ka quajtur ish-të dashurën e tij, Rihanna, një ‘mbretëreshë’ në mediat sociale...

Video

Së shpejti Paris Hilton dhe Kim Kardashian në një bashkëpunim

Dy nga emrat më të lakuar të show bizit botëror së shpejti do t’i shohim...

Foto

Rita Ora, çfarë tatuazhesh të reja i shton trupit të saj?

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, po shijon suksesin e turneut të saj botëror, “Phoenix”....