MENU
klinika
Reperi i famshëm

Befason “50 Cent”: Polici urdhëroi vrasjen time

Foto e çiftit

Gruaja e Granit Xhakës në versionin “futbolliste”

Të jesh e martuar me një futbollist, natyrisht që nuk mund të rrish pa prekur...

Ikona e “Chanel”

Shuhet Karl Lagerfeld, bota e modës në zi!

Ikona e “Chanel”, Karl Lagerfeld, stilisti që dominoi pasarelat për rreth 50 vjet, ndërroi jetë...

Këngëtarja zbulon emrin

Kush është personi që fshihet pas sukseseve të Dua Lipës?

Kanë kaluar 4 vite nga momenti kur Dua Lipa u bë e famshme me këngën...

Pavarësia e Kosovës

Koncerti që riktheu Elvana Gjatën, publikon foto

Së bashku me violinistin e famshëm Olen Çezari, Elvana Gjata u bë pjesë e festimeve...

Leonora Jakupi

Humbi babanë, këngëtarja flet për plagët e luftës në Kosovë

Këngëtarja e famshme Leonora Jakupi, e ftuar në një emision në Kosovë, ka folur për...

Tashmë 78 vjeç

Al Pacino do luajë në serialin e famshëm

Prej gati 5 dekadash është pjesën e botës së kinematografisë, por tashmë që është në...

Sapo festoi ditëlindjen

Fluturimi i tmerrit për Jennifer Aniston!

Vetëm pak ditë pasi festoi ditëlindjen e saj të 50-të, aktorja e famshme Jennifer Aniston...

The Sun

“Jetonte me qira, sot Dua Lipa dominon në muzikë!”

Ylli i muzikës pop e ka botën në dorë pasi është bërë artistja më e...

E thotë DJ i famshëm

“Femrat e Kosovës po pushtojnë botën”

Kosova ka marrë një urim special në 11-vjetorin e Pavarësisë së saj. DJ i famshëm...

“Escape Plan 3”

Stallone 72-vjeçar, por nuk ndalet

“Escape Plan” do të ketë edhe kapitullin e tretë dhe Sylvester Stallone zbuloi se titulli...

11 vite pavarësi

Urimi i Ritës për Kosovën: Ndriço secilën ditë

Urimeve të panumërta për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës i është bashkuar edhe këngëtarja...