MENU
Hedh poshtë akuzat

Skandal në funeralin e Aretha Franklin? Reagon peshkopi

Nuk ka dyshime

Arilena Ara kapet “mat”, në jaht me një djalë misterioz

Arilena Ara është një prej këngëtareve shqiptare që e ka rritur ndjeshëm famën gjatë viteve...

Një fustan nga “Dior”

Dita e madhe erdhi, martohen blogerja dhe reperi italian

“Do të martohem me një fustan të Dior haute couture të krijuar nga Maria Grazia...

Rachel solli në jetë një vajzë

“James Bondi” bëhet baba

Rachel Weisz dhe Daniel Craig u bënë prindër të një vajze. Nënë e bijë janë...

Të njohura për publikun

Kush janë dy velinat e reja të Fiks Fare?

Me fillimin e sezonit të ri, ndryshimet në ekranet televizive kanë qenë të mëdha. Shumë...

“Mbretëresha” e muzikës soul

Lamtumirë Aretha Franklin!

Muzikantë, politikanë, personazhe të famshëm dhe mbështetës u mblodhën të premten në Detroit të Shteteve...

30 vjet bashkë

“Elita 5”: Tirana, kryeqendra e Shqiptarisë

Elita 5, pionerët e rokut shqiptar, këngët e të cilëve i njohin të gjithë, po...

Albumi i ri ishte surprizë

Eminem, “Kamikaze” i hip-hopit

Eminem surprizoi të gjithë duke publikuar pa lajmëruar albumin e ri me këngë të padëgjuara...

29-vjetori i lindjes

Bebe Rexha feston ditëlindjen, Rita nuk e harron

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, një ditë më parë, festoi 29-vjetorin e saj të...

Festivali i 75 i Filmit në Venecia

Lady Gaga në Venecia, një yll i lindur!

E veshur me një fustan të zi e me flokët bjonde, Lady Gaga ka mbërritur...

Përkujtohet Princesha

21 vite pa Lady D, një ikonë që mbetet

Më 31 gusht të 21 viteve më parë “Mbretëresha e zemrave”, Lady Diana humbi jetën...

Festë me fund tragjik

Gjendet i vdekur skenaristi në festën e George Clooney

Një festë e organizuar në një lokal në Romë nga George Clooney është mbyllur në...