MENU
klinika
Harron Jolie

Brad Pitt kapet “mat” me Charlize Theron

Soni Malaj

“Dasmë 50 vjeç, do na e organizojnë fëmijët”

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj është prej tre vitesh në një lidhje zyrtare me partnerin e...

Konfirmon ndarjen

E nxori nga shtëpia, Maradona: Dashuria vdiq!

Pas një 6 vitesh lidhje, legjenda e futbollit argjentinas ka konfirmuar ndarjen nga e dashura...

"7 Rings"

Shqiptarja që frymëzoi Ariana Granden

“7 Rings” është videoklipi i publikuar vetëm një ditë më parë nga këngëtarja më famë...

"Unike"

Mesazhi prekës i Barack për bashkëshorten

Barack Obama ka ndarë një mesazh të ngrohtë për gruan e tij Michelle në ditëlindjen...

Si shqiptarët

Cardi B bën shqiponjën! “Provokacija” e radhës…

Simboli i shqiponjës i formuar me duar është bërë shpesh objekt diskutimi midis shqiptarëve, serbëve...

Sfida e internetit

Modelja më e paguar, dikur tallej nga të gjithë

Edhe pse vitin e kaluar Kendall Jenner e mbylli në krye të listës së modeleve...

Sulmuan djalin e aktores

Shqiptarët i shpëtojnë dëmshpërblimit 1 mln euro, por…

Një ngjarje e ndodhur jashtë një klubi nate më 1 korrik të vitit të kaluar...

Miliarderi

Bill Gates pret në radhë për një hamburger

Edhe Bill Gates pret në radhë për një hamburger! Ai është njëri nga jerëzit më...

I "njolloset" emri

Freeman akuzohet për ngacmim seksual

Një tjetër emër i njohur është “njollosur” nga akuzat e ngacmimeve seksuale. Aktori Morgan Freeman...

Thylane Blondeau

“Vajza më e bukur në botë” fiton sfidën e internetit

Ditët e fundit, rrjetet sociale janë mbushur nga foto të 10 viteve më parë, ndërsa...

Përvjetori

Xhaka, futbollist dhe bashkëshort i shkëlqyer!

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të mirë shqiptarë edhe pse përfaqëson Zvicrës. Por...