MENU
klinika
Aktorja e "50 Shades of Grey"

Regjisori, e mbron apo e “shfrytëzon” Dakota Johnson?!

Dashuria nuk njeh distancë

“Çmenduria” e zviceranes për Valon Behramin…

Rreth një muaj më parë u mbyll përfundimisht mes shumë polemikash historia e Valon Behramit...

E dhimbshme

Aktorja e njohur: Një pjesë e zemrës time jeton në parajsë

Aktorja e njohur e telenovelave meksikane, Ximena Navarrete ka përjetuar diçka të dhimbshme kohët e...

Pas muzikës dhe aktrimit...

Bes Kallaku i rikthehet dashurisë së vjetër!

Bes Kallaku është një nga aktorët më të suksesshëm të humorit në vend, madje është...

Humb betejën me kancerin

Ndërron jetë aktorja e njohur britanike

Aktorja e njohur britanike, Jacqueline Pearce ka humbur betejën me kancerin në mushkëri dhe fatkeqësisht...

Ka zgjedhur versionin italisht

“Kurbani” i Edi Ramës në duart e Rike Roçit

Ajo u bë e njohur në “Big Brother” disa vite më parë, por fama e...

Prag tragjedie

Të shtëna me armë në koncertin e reperit amerikan

Koncerti i reperit të njohur amerikan Ice Cube për pak sa nuk u kthye në...

Befason këngëtarja

Bebe Rexha, një plakë shqiptare!

Janë të shumta këngëtaret shqiptare me famë botërore, si Rita Ora, Dua Lipa apo Bebe...

Hedhin poshtë thashethemet

Çifti Beckham, më të dashuruar se kurrë më parë

Pak kohë më parë, David dhe Victoria Beckham festuan 19 vjetorin e tyre të martesës...

Befason këngëtari

Paul McCartney: Kam parë Zotin, isha i përulur!

“Pashë Zotin, atë gjë mahnitëse të madhe dhe isha i përulur. Unë besoj se ka...

Këngëtarja takon futbollistin

Shaqiri, dhuratë speciale për Dafina Zeqirin

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ndiqet jo vetëm në Shqipëri dhe në Kosovë,...

Vetëm 20 vjeç

Modelja gjendet e vdekur në jahtin e ankoruar në Greqi

Një modele australiane, vetëm 20 vjeçe, është gjetur e pajetë në brigjet greke në një...