MENU
klinika
Ceremonia vetëm familjarët

Chance the Rapper martohet me Kirsten Corley

Gaga qartëson

Lady Gaga shtatzanë?

Së fundmi është përfolur shumë në mediat e huaja një lidhje të mundshme me aktorin...

Ndihet në siklet

Diçka nuk shkon me fustanin e Angelique Boyer në tapetin e kuq

Aktorja e njohur meksikane, Angelique Boyer u ndie e turpëruar dhe mjaft në siklet nga...

Njofon këngëtarja

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti çek, me shtëpi të re

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka njoftuar fansat se ka blerë një shtëpi të re....

Puthje ne promovimin e librit

Shkëlqen Dua Lipa përkarhë Isaac Carewn

Çifti ka qenë i pandashëm që prej vitit e kaluar, duke u shfaqur shpesh së...

"Urime ditën e nënave"

Surpriza që përloti Ponin

Poni është përlotur nga surpriza që djai i saj i ka bërë pas mungesës së saj...

Edhe set fotografik i ri

Bebe Rexha pas publikimit të ri edhe imazhi i Lays

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha publikoi së fundmi këngën “Last Hurrah”,...

Policia zbardh detaje

Të mitur në koleksionin abuziv të Michael Jacksonit

Natyra e shtrembëruar e koleksionit të madh dhe të çuditshëm të pornografisë së Michael Jacksonit...

E kam provuar në familje

Jonida Maliqi tregon momentin e vështirë nga e kaluara.

Këngëtarja e zgjedhur për të përfaqësur Shqipërinë në Eurosong këtë vit me këngën ‘Ktheju Tokës’...

Rita po shërben kafen

Rita Ora uron të atin për ditëlindje

Babai i njërës nga  këngëtaret shqiptare me famë botërore feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e ka...

Jetesa në Spanjë

Zbulohet bashkëjetesa e Aurela Hoxhës

Modelja shqiptare Aurela Hoxha është zhvendosur të jetojë në Spanjë prej disa kohësh. Ndonëse vjen...

Diferencë 20 vjet

Kate Beckinsale dhe Pete Davidson: “Mosha s’është problem”

Pate Davidson dhe Kate Beckinsale tashmë kanë konfirmuar se janë në lidhje edhe pse kanë...