MENU
klinika
"Ishte fyese çdo kërkesë”!

Aurela u drejtohet gazetarëve: Kemi halle më të mëdha!

Shtyhet në Majin e 2021-it

Nuk ka Eurovizion! A do prezantohemi sërish me Arilenën?

Arilena Ara duhej të përfaqësonte Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”, por situata me koronavirusin bëri...

Kënga e Ermalit nga karantina

“Unë i laj duart si Pëllumb Pipero”

Gjatë ditëve në karantinë Ermal Mamaqi është frymëzuar ka shkruar disa vargje plot humor për...

"Pas dy tamponëve negativë u ktheva në shtëpi"

Prezantuesi i njohur italian shërohet nga koronavirusi

Prezantuesi, komediani dhe regjisori i njohur italian, Piero Chiambretti është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e...

Ja mesazhi i fundit!

Princ Harry dhe Meghan Markle heqin dorë nga Instagrami

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do ta përdorin më llogarinë e tyre @sussexroyal në...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e shumëpritur

‘Jemi shëruar nga koronavirusi, presim të dalim nga Infektivi’

Këngëtari i njohur kosovar Muhamet Sejdiu, ka dhënë lajmin e mirë në mesantë, se ai...

"S’i bëjmë dot as ceremoninë mortore sipas traditës"

Sidrit Bejleri humb njeriun e familjes

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ditën e sotme ka humbur vjehrrin. Lajmin e ka...

Pallati Mbretëror i shqetësuar

Kamarieri i mbretëreshës Elisabeth me koronavirus

Një nga kamerierët e mbretëreshës Elisabeth II është infektuar me koronavirus. Lajmi është bërë i...

"Faleminderit Shqipëri, me gjithë zemër"

Sharon Stone përshëndet vendimin e Shqipërisë

Një ndër aktoret më të famshme në botë, Sharon Stone ka përshëndetur vendimin e Shqipërisë...

"Jeni të mrekullueshëm"

Barbara D’Urso mesazh dashurie për popullin shqiptar

Dërgimi i një ekipi shqiptar prej 30 mjekësh drejt Italisë, për t” i ardhur në...

Koronavirus dhe karantinë

Cili është sekreti i Nora Istrefit për ta mbajtur trupin në formë?

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka qenë të dielën në një lidhje ‘Skype’ në programin...

Tronditet Spanja

Ndërron jetë nga koronavirusi Princeshë Maria Teresa

Oborri mbetëror i Spanjë është tronditur ditën e djeshne, pasi Princesha Maria Teresa ka ndërrtuar...