MENU
klinika
E thotë hapur

Këngëtarja në Greqi: Jam shqiptare dhe krenare!

Zbulohet arsyeja

Dafina Zeqiri, prej vitesh në shkelje të rregullave

E kishit menduar ndonjëherë që Dafina të mos kishte patentë?! Me siguri që jo! Duffy...

Yjet e Hollywood rikthehen bashkë

Brad Pitt harron Jolie, pushime në Itali me Aniston

Yjet e Hollywood Jennifer Aniston dhe Brad Pitt duket se janë rikthyer sërish bashkë. Sipas...

Aktorja e "50 Shades of Grey"

Regjisori, e mbron apo e “shfrytëzon” Dakota Johnson?!

Foto që kanë shkaktuar reagime të shumta janë kapur mes regjisorit Luca Guadagnino dhe aktores...

Dashuria nuk njeh distancë

“Çmenduria” e zviceranes për Valon Behramin…

Rreth një muaj më parë u mbyll përfundimisht mes shumë polemikash historia e Valon Behramit...

E dhimbshme

Aktorja e njohur: Një pjesë e zemrës time jeton në parajsë

Aktorja e njohur e telenovelave meksikane, Ximena Navarrete ka përjetuar diçka të dhimbshme kohët e...

Pas muzikës dhe aktrimit...

Bes Kallaku i rikthehet dashurisë së vjetër!

Bes Kallaku është një nga aktorët më të suksesshëm të humorit në vend, madje është...

Humb betejën me kancerin

Ndërron jetë aktorja e njohur britanike

Aktorja e njohur britanike, Jacqueline Pearce ka humbur betejën me kancerin në mushkëri dhe fatkeqësisht...

Ka zgjedhur versionin italisht

“Kurbani” i Edi Ramës në duart e Rike Roçit

Ajo u bë e njohur në “Big Brother” disa vite më parë, por fama e...

Prag tragjedie

Të shtëna me armë në koncertin e reperit amerikan

Koncerti i reperit të njohur amerikan Ice Cube për pak sa nuk u kthye në...

Befason këngëtarja

Bebe Rexha, një plakë shqiptare!

Janë të shumta këngëtaret shqiptare me famë botërore, si Rita Ora, Dua Lipa apo Bebe...

Hedhin poshtë thashethemet

Çifti Beckham, më të dashuruar se kurrë më parë

Pak kohë më parë, David dhe Victoria Beckham festuan 19 vjetorin e tyre të martesës...