MENU
klinika
"Problemet më të mëdha i kemi pasur me…"

Koreografët e “DWTS” zbulojnë hapur tekat e VIP-ave

"Ai ka xhinde, duhet ta shpëtojmë të çlirohet"

Ermal Mamaqit nuk i del ‘e keqja’ me Flavio Qarrin

Gazetari i njohur, Flavio Qarri ka qenë i ftuar në programin “Natën me Aulonën”. Ai...

Flet për mëmësinë dhe partnerin

Ilda Bejleri rikthehet pas një pauze të gjatë në ekran

Ilda Bejleri është rikthyer pas disa kohësh mungesë në ekran, por kësaj radhe si mamaja...

"Ata e dinë..."

Getinjo në “Big Brother VIP”? Reagon reperi

Një ditë më parë u bënë publike emrat e tre personazheve te njohur që do...

Ja për çfarë bëhet fjalë

Sekreti që Charles dhe Diana ia thanë vetëm Mbretëreshës

Mbreti Charles dhe gruaja e tij e parë, Princesha Diana njoftuan fejesën e tyre në shkurt të...

"Hajde t'më kapësh mua tani"

120 mijë dollarë dhuratë/ Ledina Çelo surprizohet nga bashkëshorti

Ledina Çelo ka marrë një super dhuratë nga bashkëshorti i saj. Këngëtarja është bërë me...

Kjo është data e saktë sipas ekspertëve

Kur do ta vendosim pemën e Krishtlindjes këtë vit?

Teksa Krishtlindjet po vijnë gradualisht dhe dekorimet ngadalë fillojnë të tërheqin vëmendjen tonë, pretendohet se...

Moderatorja zbukuron pemën me djemtë e saj

Festat e fundvitit “trokasin” më herët në shtëpinë e Arbanës

Festat e fundvitit kanë “trokitur” më herët në shtëpinë e Arbana Osmanit. Moderatorja ka ndarë...

"Nuk e kuptoj pse e mohoi"

Redon Makashi mohoi fejesën, balerina: Ia kam kthyer unazën!

Redon Makashi ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit pasi u përfol se...

Zyrtare!

Zbulohet data e nisjes së “Big Brother VIP Kosova”

Pritjes i erdhi fundi! Përgatituni për emocione të forta para ekranit, lot, atmosferë e surpriza...

"Ajo tha po"

Dj Pm i propozon Sarah Berishës? Detaji që ngjalli dyshimet

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizz-it shqiptar....

“Ndonjëherë, duhet te dalim nga muret e shtëpisë…”

Prezantuesja shqiptare lë lajmet për një emision pasditeje

Është cilësuar shpesh si një nga gazetaret më të bukura. Brikena Prifti spikerja e lajmeve...