MENU
klinika
Ishte “zhdukur”

Rishfaqet Ariana Grande në krahët e të fejuarit

“E nxora jashtë”

Festë e “çmendur” për divorcin!

Ndoshta për pjesën më të madhe të personave që fatkeqësisht për një arsye apo për...

“Rrëmben” 9 statueta

“Game of Thrones”, çfarë suksesi në “Emmy”

“Game of Thrones” nuk ka të ndalur. Seriali triumfoi në edicionin e 70-të të çmimeve...

Në krahët e Getit

Marina shkëlqen në “parajsën” kubaneze

Marina dhe bashkëshorti i saj superylli i hip hopit, Getoar Selimi, po vazhdojnë të shijojnë...

Momente pas lirimit

Ermal Hoxha rifiton lirinë, Rezarta publikon videon

Mbrëmjen e së hënës mediat shqiptare u “pushtuan” nga lajmi se Ermal Hoxha, djali i...

S’i harron rrënjët

Bebe Rexha argëtohet me muzikë shqiptare

Pak ditë më parë, mori vëmendjen e mediave shqiptare pasi publikoi një video e veshur...

Vjen konfirmimi

Richard Gere, 69 vjeç, por do bëhet baba!

Martesa, e treta për legjendën e hollivudiut, prillin e shkuar dhe tani Richard Gere pritet...

Detaje nga jeta...

“Zbërthehet” modelja shqiptare

Vildane Zeneli është modele shqiptare, e cila karrierën e saj e ka zhvilluar në Shtetet...

S'kanë fund telashet...

Kërcënohet me vdekje babai i Meghan Markle

Pasi për një kohë të gjatë mbeti në faqet e para te mediave rozë, duke...

Hit i ri

Bebe Rexha dhe Gueta publikojnë “Say My Name”

Bebe Rexha vjen me një bashkëpunim të ri, i cili pritet të ketë sukses. “Say...

Adelina Tahiri

Vetëm 16 ditë pas lindjes…

Vetëm pas 16 ditësh nga lindja e djalit të saj Jon, Adelina Tahiri ka postuar...

“Dua ta vras”

Maniaku kërcënon me vdekje Taylor Swift

Taylor Swift ka qenë vazhdimisht nën kërcënimin e fansave maniak, por situata është bërë shumë...