MENU
klinika
Njofon këngëtarja

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti çek, me shtëpi të re

Puthje ne promovimin e librit

Shkëlqen Dua Lipa përkarhë Isaac Carewn

Çifti ka qenë i pandashëm që prej vitit e kaluar, duke u shfaqur shpesh së...

"Urime ditën e nënave"

Surpriza që përloti Ponin

Poni është përlotur nga surpriza që djai i saj i ka bërë pas mungesës së saj...

Edhe set fotografik i ri

Bebe Rexha pas publikimit të ri edhe imazhi i Lays

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha publikoi së fundmi këngën “Last Hurrah”,...

Policia zbardh detaje

Të mitur në koleksionin abuziv të Michael Jacksonit

Natyra e shtrembëruar e koleksionit të madh dhe të çuditshëm të pornografisë së Michael Jacksonit...

E kam provuar në familje

Jonida Maliqi tregon momentin e vështirë nga e kaluara.

Këngëtarja e zgjedhur për të përfaqësur Shqipërinë në Eurosong këtë vit me këngën ‘Ktheju Tokës’...

Rita po shërben kafen

Rita Ora uron të atin për ditëlindje

Babai i njërës nga  këngëtaret shqiptare me famë botërore feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e ka...

Jetesa në Spanjë

Zbulohet bashkëjetesa e Aurela Hoxhës

Modelja shqiptare Aurela Hoxha është zhvendosur të jetojë në Spanjë prej disa kohësh. Ndonëse vjen...

Diferencë 20 vjet

Kate Beckinsale dhe Pete Davidson: “Mosha s’është problem”

Pate Davidson dhe Kate Beckinsale tashmë kanë konfirmuar se janë në lidhje edhe pse kanë...

Seriali "Paper Empire"

Bleona Qereti tani edhe si aktore

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti që po ndjek prej vitesh  karrierën e saj në Shtetet...

Më mungon Tirana ime

Merita Halili përlotet nga malli për Shqipërinë

Pas 23 viteve në SHBA, këngëtarja e muzikës popullore Merita Halili ka rrëfyer pasditen e...

Nuk paguan taksat

Akuza të forta ndaj Shakirës, rrezikon të futet në burg

Është kthyer sërish në qendër të vëmendjes së medias akuza për evazion fiskal e këngëtares...