MENU
klinika
Ja fraza që zbulon detajet

A janë ndarë me të vërtetë Young Zerka dhe Ronela?

"Jam zonja Extra...”

Cardi B ndihet si Britney Spears

Në rrjetet sociale, reperja shkruan për momentin e saj të famës dhe shkëlqimit, duke e...

Largë syve të publikut

Idris Elba kurorëzon dashurinë në martesë me modelen…

Aktori, producenti, fegjisori, di xhej-i dhe reperi britanik, Idris Elba është zgjuar sot i martuar....

Flori Mumajesi ngre dyshime

Kush është vajza misterioze në foto?

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i ka bërë sot të gjithë kuriozë me një postim...

Flet këngëtarja

E vërteta midis Selena Gomez dhe Zac Efron

Para disa kohësh është përfolur se këngëtarja e njohur Selena Gomez është në një lidhje...

Aktori nuk ndodhej në shtëpi kur...

Çfarë ka ndodhur në banesën e Johnny Depp?

Aktori i madh Johnny Depp ka pasur së fundmi një vizitor të padëshiruar në shtëpinë...

Së shpejti “Rolling Thunder Revue”

“Netflix” një dedikim për Bob Dylan

“Netflix” po përgatit “Rolling Thunder Revue”, dokufilmi dedikuar Bob Dylan, me regji të Martin Scorsese....

Urimi i ndjerë i këngëtarit

Dashuria më e madhe e Bleros feston ditëlindjen

Këngëtari i dashur për publiun shqiptar Blero, ka nisur këtë të shtunë si një ditë...

Komenti i blogut zyrtar të festivalit

Eurovizion 2019/ Kënga shqiptare, dhimbje për emigrimin

Blogu zyrtar i “Eurosong 2019”, Wiwiblogs ka komentuar të gjitha këngët që marrin pjesë në...

“Western Stars”/ video

Springsteen paralajmëron albumin e ri

Rokeri legjendar amerikan, Bruce Springsteen, ka paralajmëruar se albumi i ri po vjen. Ky album...

Lajmi u bë publik më vonë

Zbulohen rrethanat e vdekjes së modeles.

Modelja dhe aktorja Stefanie Sherk është vetëvrarë në pishinë. Vdekja e modeles dhe aktores, Stefanie...

Pritjes po i vjen fundi

Edhe më pranë ardhja në jetë e fëmijës së Meghan dhe Harry

Meghan Markle po pritet të lindë nga çasti në çast dhe prandaj një ambulancë ka...