MENU
klinika
Lidhja me këngëtarin...

Një lidhje e re për Selena Gomez?

Zbulimi

Video e Beatles xhiruar para gjysmë shekulli

E vetmja shfaqje live e bendit legjendar nga Liverpooli, “The Beatles” në një shfaqje televizive...

" Më duhej të ushqehesha..."

Halsey: Mendoja të bëhesha prostitutë

Këngëtarja Halsey ka thënë se ajo e kishte marrë në konsideratë të qenit prostitutë pasi...

Pikthehet në klasifikim pas vrasjes

I dyti në klasifikimin amerikan, albumi i reperit të vrarë

Albumi i vetëm i reperit Nipsey Hussle është rikthyer në klasifikimin muzikor amerikan në vendin...

Ishte 87 vjeç

Ndërron jetë aktorja e filmave Bond, Nadja Regin

Nadja Regin, e cila u shfaq në dy filma të James Bond-it, ka ndërruar jetë...

Misioni i saj

Rita Ora viziton Prishtinën/ Nga kush shoqërohet?

Ditën e djeshme Rita Ora mbërriti në Prishtinë. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ndodhet në...

Akuzat menjëherë pas publikimit

Ronela Hajati ” Më kanë vjedhur këngën”

Ronela Hajati javë më parë solli këngën më të re, por sipas fjalëve të saj...

Emilia Clarke, hap fondacion

Aktorja e “Game of Throne” foto pas opercaionit në tru

Aktorja e njohur e serialit “Game of Thrones”, Emilia Clarke u shpreh pak kohë më...

Mbron të drejtat e komunitetit

Taylor Swift, 113 milionë dollarë për LGBT

Taylor Swift njihet për natyrën e saj bujare dhe këtë e gjë e ka treguar...

Përdorte famën si mentore e rrjetit

Aktorja amerikane, shpallet fajtorepër trafikun e seksit

Aktorja amerikane Allison Mack u shpall fajtore për akuzat që lidhen me trafikun e seksit,...

E gdhendur në figurë prej dylli

Dua Lipa edhe në Muzeun e Amsterdamit

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në tregun ndërkombëtar të muzikës...

Çmimi marramendës

Sa paguhet Madonna për një performancë në Eurosong

Ylli i popoit Madonna do të jetë e ftuara speciale e këtij viti e festivalit...