MENU
klinika
“Dëgjoj këngët e...”

Edhe deputetja Spiropali ka një reper të preferuar

Përfaqëson Kosovën...

Rona Nishliu rikthehet në Eurovision?!

Rona Nishliu është një nga përfaqësueset më të suksesshme të Shqipërisë në Eurovision, në vitin...

Surpriza

Noizy publikon “Meksikanen”, ritëm e “twerk” në videoklip

Reperi Noizy ka publikuar pasditen e së dielës këngën e tij më të re, të...

Rrëfehet legjenda e muzikës

Tina Turner tregon si u dhunua që në natën e parë të martesës

Ajo ka përshkruar se si u detyrua të shikonte një shfaqje seksi live natën kur...

Koncertet në Dublin e Belfast

Njoftimi i befasishëm i Kylie Minogue shtang fansat

Këngëtarja e famshme Kylie Minogue u detyrua në momentet e fundit të jepte lajmin e...

E talentuar dhe e famshme

Mësohet emri që zëvendëson Timberlake në “Trolls 2”…

Ish-konkurrentja e “American Idol”, Kelly Clarkson do të angazhohet në një punë të dyfishtë në...

Deklarata

Veliaj për emrin e djalit: Shqiptar dhe tirons

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, gjatë fjalës së tij në nisjen e Maratonën...

Zbulon dhe aktorin më të mirë

“Në ‘Portokalli’ ka njerëz që hanë bukën kot”

Eneda Tarifa është një artiste e kompletuar, e cila përveçse një këngëtare e mrekullueshme, e...

Scott Wilson

Leuçemia i merr jetën aktorit të serialit “The Walking Dead”

Aktori i famshëm, Scott Wilson ka humbur betejën me leuçeminë dhe ka ndërruar jetë në...

“Po përdhunoni muzikën!”

Kantautori: Vetëm burgu i jep zgjidhje këtyre monstrave

Kantautori Saimir Çili ka reaguar me fjalë mjaft të ashpra ndaj personave që po bëjnë...

Akuza nga Irina Shayk

“Ronaldo më tradhtoi, nuk është mashkulli ideal”

Duket sikur të gjithë e kishin bërë me fjalë për të lëshuar akuza ndaj yllit...

Ajola sjell në jetë djalin

Dita më e lumtur për Veliajn, bëhet baba

Për kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliajn, kjo e shtunë me siguri është dita më e...