MENU
klinika
Pas akuzave, dikush e mbron

“Ronaldo është normal, ka qenë xhentil me mua!”

3,125 paund në orë

Adele “bie nga froni”, këngëtari fiton 75 mijë paund në ditë

Adele ra nga “froni” si këngëtarja me të ardhurat më të mëdha në planet dhe...

Rikthehet Stallone

“Rambo 5”, zbulohen detaje dhe një tjetër aktore

Ylli i filmave aksion Sylvester Stallone po përgatitet për t’u rikthyer në rolin e John...

I ofrojnë 70 mijë dollarë!

Çmenduri britanikësh, nxjerr në shitje të dashurën

Nga senet e vjetra te pajisjet teknologjike më të reja, eBay është kthyer në vendin...

Ceremoni familjare

Dasma modeste e vajzës së Bush, vetëm 20 persona

Jemi mësuar në vendin tonë që ceremonitë e dasmave të jenë të mëdha me shumë...

Dua, Rita e Bebe

Shqiptaret do “pushtojnë” “American Music Awards”

Në teatrin “Microsoft” në Los Angeles mbahet sot eventi madhështor i ndarjes së çmimeve, “American...

Shkak bëhet kapelja

Melania Trump “provokon” sërish

Si zonja e parë e SHBA-së, Melania Trump padyshim që në çdo lëvizje të saj...

Nuk është më sekret

Veliaj zbulon emrin e djalit: Tironsi më i ri

Ajola dhe Erioni nuk e mbajtën më vetëm për vete emrin e djalit të tyre,...

Asgjë për Justin Bieber...

Shtëpi me qira 100 mijë dollarë në muaj

Një shtëpi me katër dhoma, shtatë tualete dhe pamje nga liqeni, ndoshta në Tiranë nuk...

“Sa shumë paskan qenë”!

Tre femra të tjera, akuza për përdhunim Ronaldos

Në ditën kur “Der Spiegel” publikoi dokumentet se Cristiano Ronaldo kishte paguar 325 mijë euro...

“Dëgjoj këngët e...”

Edhe deputetja Spiropali ka një reper të preferuar

Muzika rep është kthyer në një trend vitet e fundit dhe kryesisht të rinjtë janë...

Përfaqëson Kosovën...

Rona Nishliu rikthehet në Eurovision?!

Rona Nishliu është një nga përfaqësueset më të suksesshme të Shqipërisë në Eurovision, në vitin...