MENU
klinika
19 mln ndjekës

Dua Lipa e nis ditën me foto provokuese

Lëvizja e bujshme

Hyska zbulon arsyen e largimit nga Vizion Plus

Një nga lëvizjet më të bujshme në “merkaton e verës” në televizionet shqiptare ishte padyshim...

Rrëfehet modelja

Gisele Bundchen: Si mu “përmbys bota” pas lajmit…

Edhe pse në botën e modës kanë dalë emra të rinj si motrat Hadid, apo...

Pas akuzave për përdhunim

Ronaldo rishfaqet në krah të Georgina-s

Ai nuk mund të ishte në fushën e lojës me shokët e tij të ekipit...

Arsyeja e veçantë

Aktorja e “Fifty Shades of Grey” publikon numrin e telefonin

Ajo “pushtoi” botën e “Hollywood” pasi shkëlqeu në filmin “Fifty Shades of Grey”, si dhe...

Rrëfehet Aleksandër Gjoka

“Kam pirë 3 autobotë me alkool!”

Këngëtari Aleksandër Gjoka është rrëfyer për herë të parë se çfarë e bëri të hiqte...

Jeton në Kubë

“Tupac është gjallë!”

“Tupac Shakur kaloi në Kubë me ndihmën e ish-presidentit Fidel Castrol”. Të paktën kështu është...

Askush s’e kishte bërë

Rita Ora thyen tabu në Lindjen e Mesme!

Rita Ora deri më tani ka ditur si të tërheq vëmendjen e mbarë botës duke...

Deklarata

Iu arrestua vëllai, reagon Alketa Vejsiu

Pas arrestimit të vëllait të saj, Endrit Vejsiu, moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar për herë...

Sa pagoi Elita Rudi?

Fustani i ëndrrave kushton

Në dasmën e shumë përfolur të këtij viti, midis moderatores Elita Rudi dhe reperit Gjiko,...

Telashe pa fund

Arrestohet reperja e famshme

Kohët e fundit fama e Cardi B është rritur ndjeshëm duke u bërë një nga...

“Terni Pop Film Fest”

Një film për jetën e “Bud Spencer”

Jeta e Carlo Pedersolit, ose siç njihet nga të gjithë Bud Spencer para se ai...