MENU
klinika
Para sfidës me Manchester

Ora 2 mln euro e Ronaldos, me 424 diamante

Si Marilyn Monroe

Sikletet me fustanin s’kanë fund për Dukeshën Kate

Një revistë gjermane ishte e parë që mori guximin të postonte foto të Dukeshës Kate...

Supermodelja

Gigi Hadid, një mrekulli në Rio de Janeiro

Jemi në muajin tetor, por në plazhet e mrekullueshme të Rio de Janeiros në Brazil...

Për plagjiaturë

Gjobë 44 milionë dollarë! Goditje e rëndë për këngëtarin

Karriera muzikore e Usher pësoi një goditje të madhe. Këngëtari së fundi ishte akuzuar për...

Koncerti në Teksas

Britney 36-vjeçe, por guxon sërish

Britney Spears njihet për performancat e saj në skenë, ku gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen...

Rokadë shqiptaresh

Dua Lipa zëvendëson Ritën, inspirohet nga Obama!

Dua Lipa dhe Rita Ora janë “përplasur” sërish mes tyre, ku këtë herë fitimtare ka...

I ka gjetur edhe emrin...

Rezarta Shkurta, nënë për herë të dytë?

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka bërë një postim mjaft interesant së fundmi në “Instagram”, ku dëgjohet...

Shtohet siguria

Hajdutë të maskuar në familjen Beckham

Hajdutë të maskuar janë përpjekur që të futen në shtëpinë e familjes Beckham në Costwolds....

Zbulohet arsyeja

Këngëtari tërhiqet në fund nga “Kënga Magjike”

Këngëtari Ylli Limani ka pësuar një rritje të ndjeshme gjatë kohëve të fundit në muzikë,...

Deklarata

Harry: Dua që fëmija i parë me Meghan të jetë…

Duka i Saseks 34 vjeç dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle, 37, javën e shkuar...

“Jam në mjegull tani”

Aktorja e njohur rrëfen se vuan nga skleroza

Përmes një postimi në llogarinë e saj të “Instagramit”, aktorja e njohur hollivudiane, Selma Blair...

“Dhimbja s’do kalojë kurrë!”

Ardit Gjebrea flet për humbjen e prindërve

Ardit Gjebrea është kapur në befasi nga në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, kur...