MENU
klinika
Telashe pa fund

Arrestohet reperja e famshme

“Terni Pop Film Fest”

Një film për jetën e “Bud Spencer”

Jeta e Carlo Pedersolit, ose siç njihet nga të gjithë Bud Spencer para se ai...

Fjalë të mëdha

Ajola Xoxa falenderon Noizy-n: Pafund mirënjohëse!

Edhe pse në ditët e fundit të shtatzënisë, bashkëshortja e kryebashkiakut Veliaj nuk e la...

Portugezi në telashe

Denoncoi Ronaldon, gruaja e martuar me një shqiptar

Cristiano Ronaldo është përfshirë së fundmi në një çështje delikate, ngjarja e së cilës ka...

Pas akuzave për përdhunim

“Ronaldo mund të blejë gjithçka, por jo heshtjen e Mayorga”

Cristiano Ronaldo ka një pasuri rreth 350 milionë paund dhe me të mund të blejë...

A do e pranojë ftesën?

Befason Blero, fton ish-gruan në dasmë!

Këngëtari Blero Muharremi u divorcua nga Teuta në vitin 2014 dhe kjo e fundit ka...

Dua Lipa

Një “dhuratë” për 19 milionë ndjekës

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, vazhdon të jetë një ndër emrat më të...

Aksidenti i frikshëm

Flaka tregon tmerrin: Pashë vdekjen me sy!

Me një zë potent, Flaka Krelani është një nga këngëtaret më të dashura në vendin...

"Monster"

Bleona: Italianin e mora në punë, më kërkoi të dalë për darkë

E ftuar një natë më parë në “Xing me Ermalin”, Bleona Qereti prezantoi klipin e...

“Bigger”

Një film biografik rreth Schwarzenegger

“Si do të donit që të ishte fytyra e bodybuilding”? Më këto fjalë të thjeshta...

Live në “Instagram”

Shokon aktorja, tenton të “rrëmbejë” dy fëmijë!

Aktorja Lindsay Lohan i ka shokuar të gjithë me një video-live në “Instagram”. Ajo shihet...

Paige është shtatzënë

Fejohet Eddie Murphy, në pritje të fëmijës së dhjetë

Aktori Eddie Murphy është në pritje të bëhet baba, por mes kësaj pritje të ëmbël,...