MENU
klinika
‘E gjithë bota në dy njerëz’

Xhensila tregon xhiron e parë të Besit me Ajkën…

Estela Ujka

Blogerja e njohur një shembull për tu ndjekur, larg perfeksionit të Instagramit

Ajo është një nga blogeret më të njohura, e cila përveç stilit unik që përcjell,...

Dhurata prej diamanti

E fshehta e dhuratës prej diamanti, Elvana Gjata tregon gjithçka

Elvana Gjata e ka nisur fuqishëm verën e këtij viti. Ajo ka publikuar së fundmi...

Ermal Meta

Vajza i propozon martesë në koncert, shihni ç’bën Ermal Meta

Këngëtari shqiptar Ermal Meta ka fituar zemrat e të gjithëve tashmë. Madje një vogëlushe 10-vjeçare...

Dukesha e Sussex-it

Meghan Markle: Kupat dhe akupunktura më ndryshuan jetën

Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle shkëlqen e tëra. Aktorja dhe filantropistja është një fanse e...

“Rita jonë e artë”

Haradinaj në Londër i jep dhuratë këngëtares më të famshme shqiptare

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sot në Londër me Rita Orën, këngëtaren shqiptare me famë...

Kevin Kodra

4 orë për të bërë grimin për mbrëmjen e maturës/ Për këtë shqiptar po flet gjithë bota!

Një 18-vjeçar shqiptar që jeton në Toronto të Kanadasë, ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen...