MENU
klinika
“Dua që ta rris vetë, e marr me vete në prova”

Marina Vjollca flet për herë të parë për të bijën

Detajet

Noizy dhe Loredana surprizojnë fansat me një bashkëpunim

A jeni gati? Noizy dhe Loredana kanë gati një surprizë shumë të bukur për fansat...

Frymëzuar nga Kendall Jenner

Si të vishesh me stil pa shpenzuar?

Shumicën e kohës, Kendall Jenner vishet gjithmonë plot stil, por ç’është më e rëndësishmja, veshjet...

Pas fotove duke bërë pazar

Mos vallë Bora Zemani konfirmoi ribashkimin me Donaldin?

Prej disa javësh është përfolur se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ribashkuar. Ndonëse zërat...

Mungoi në dasmën e "vëllait"

Ç’po bënte Sabiani kur Iliri po martohej në Durrës?

Fituesi i “Big Brother VIP”, balerini i njohur Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela...

Konfirmoi lidhjen e re?

Bojken Lako hedh pas krahëve historinë me Semi Jaupaj

Kantautori Bojken Lako duket se e ka lënë pas historinë e dashurisë me Semi Jaupaj...

Po tani ç’do ndodhë me karrierën e tyre?

Johnny Depp dhe Amber Heard, sërish në ‘gjyq’!

Tashmë çështja Depp-Heard është në duart e jurisë! Mirëpo, karriera e dyshes do të përballet...

Ka dy fjalë edhe për Bora Zemanin

Arjon Muça zbulon ‘hatërmbetjen’ me Arbana Osmanin

Moderatori dhe opinionisti i njohur, Arjon Muça ka qenë së fundmi i ftuar në programin...

“Fëmijën e katërt e bëjmë bashkë”

Robert Berisha ka një kërkesë për Arjola Demirin

Arjola Demiri është nënë e tre fëmijëve. Mirëpo, së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë...

"Netët e Klipit Shqiptar"

Videoklipi i Beatrixës zgjidhet më i miri në Shqipëri

Mbrëmjen e së premtes është zhvilluar finalja e madhe e Netët e Klipit, ku në...

Ja çfarë kanë vënë re fansat

Johnny Depp dhe Kate Moss do të rikthehen bashkë?

Dëshmia e modeles Kate Moss në gjyqin për shpifje mes Johnny Depp dhe Amber Heard,...

Donaldi dhe Romeo janë arsyeja...

Klea Huta i kërkon “divorcin” në emision Elgit Dodës

Elgit Doda dhe Klea Huta si duket kanë pritur emisionin e sotëm të “Më lër...