MENU
klinika
“Opinionistë të kalbur!”

Ronela reagon ashpër ndaj kritikëve: Paskeni qenë të…

Nuk ka më dyshim për rikthimin e tyre!

Bora dhe Donaldi filmohen bashkë në Prishtinë (VIDEO)

Stilisti Valdrin Sahiti ka organizuar mbrëmjen e djeshme sfilatën më të madhe të modës në...

Sa vjeç mbush moderatorja?

Marina Vjollca feston ditëlindjen, urimin më të bukur ia bën Getoari

Kjo e martë është e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe mbush...

“Na bombarduan të gjithëve”

Albërije Hadërgjonaj: Beatrix ka vuajtur shumë

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ka folur shpesh për marrëdhënien e ngushtë që ka me...

E kanë tallur për mbipeshën,

Ermal Fejzullahu jep një mesazh të fortë për bullizmin

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Barber...

Pamjet spektakolare

Billboard Music Awards: çfarë veshën yjet

Shihni në vijim se çfarë veshën yjet në tapetin e kuq në Billboard Music Awards...

Ja si përgjigjet modelja

A ka gjetur Beniada ndonjë “Don Zhuan”?

Beniada Nishani u kthye menjëherë në një personazh shumë të dashur për publikun shqiptar, që...

"Është falsitet dhe hipokrizi"

Nga dasma te miqësia me Sabianin, flet Ilir Shaqiri

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri ka dhënë një intervistë...

Veprimi që nxiti dyshimet

Lidhja e re e Robertit kris marrëdhënien e tij me Norën?

Këngëtari i njohur, Robert Berisha bëri me dije pak ditë më parë se tashmë është...

Performanca në Eurovision

Albërie Hadergjonaj “thumbon” hapur Ronela Hajatin

Mes kritikave dhe komenteve pozitive që këngëtarja Ronela Hajati mori pas skualifikimit të saj në...

“Ajo ka qarë shumë”

Ellen DeGeneres gati për t’i thënë ‘lamtumirë’ emisionit të saj

Gjatë këtyre javëve në prag të finales së emisionit të saj, Ellen DeGeneres ka qenë...

"I ke problem kur janë më të vegjël?!"

Donaldi imiton Borën, ‘thumbon’ hapur moderatoren

Mbrëmjen e djeshme në emisionin  “Më lër të flas” ishte e ftuar modelja Adrola Dushi....