MENU
klinika
"Jam në lidhje me..."

E lidhur me Capital T? Adrola Dushi sqaron si qëndron e vërteta

"Njerëzit presin që unë të flas por…"

Chris Rock “merr veten” nga shuplaka e Will Smith në Oscars

Chris Rock është më në fund gati për të bërë një batutë lidhur me shuplakën...

Artistët thonë fjalën e tyre...

Të gjithë, kundër Ronelës… Po kush e ka “fajin”???

         Ronela Hajati me këngën “Sekret” ishte përfaqësimi i Shqipërisë në “Eurovision...

Mahnit me veshjen e saj

Ronela merr vëmendjen në ceremoninë e hapjes së Eurovisionit

Ronela Hajati, e cila përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion 2022 ka parakaluar në tapetin e kuq...

"Bastet"

Kush e fiton Eurovizionin?

Gjysmëfinalistët e Eurovision Song Contest kanë përfunduar provat e tyre të para në Torino, ndaj...

Deklarata e këngëtarit po bën lëmsh rrjetin

Kriset miqësia mes Ilirit dhe Sabianit?

Këngëtari i njohur, Sabiani dhe balerini, Ilir Shaqiri janë dy nga ish-banorët e “Big Brother...

Për çfarë bëhet fjalë?

Një tjetër ‘goditje’ e fortë për karrierën e Will Smith

Filmi i ri nga Apple i aktorit Will Smith, “Emancipation”, i cili pritej të publikohej këtë vjeshtë, është...

E ftuar në emisionin e binjakëve

Tha se do hidhte në gjyq Donaldin, Fifi zbulon të vërtetën

Këngëtarja e njohur Fifi, ka folur sot në emisionin “Më lër të flas” pas videos...

Nuk dihen ende shkaqet

Ndërron jetë aktori i njohur i “Friends”

Aktori Mike Hagerty, i cili u bë i njohur përmes roleve në “Friends” dhe “Somebody...

Kanë lënë pas armiqësitë...

A do të ketë një duet me Noizy-n? Stresi flet për herë të parë

Që kur Stresi dhe Noizy “thyen” murin që kishin ngritur midis tyre, fansat kanë vetëm...

Për çfarë bëhet fjalë?

FOTO/ Einxhel Shkira ka një kërkesë publike për Elon Musk

Përveç rrjeteve sociale si Instagram, Facebook apo Tik-Tok, tashmë edhe Twitter është një aplikacion që...

U shfaqën në rrjetet sociale krah njëri-tjetrit

Ja çfarë i bëri bashkë Loredanën, Noizy-n dhe Neymar Jr

Loredana, Blerim Destani dhe Noizy janë shfaqur në rrjetet sociale në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe...