MENU
klinika
Nga Roland Qafoku

Pa grup parlamentar dhe pa SHBA, 10 konkluzione për Kuvendin e Rithemelimit

Nga Preç Zogaj

Mëkati i vetëm i SHBA në Shqipëri dhe sulmi enverist i Berishës

Nga Preç Zogaj Sali Berisha e ka të vjetër lokacionin e përdorur prej tij “guvernatorë...

Nga Mero Baze

Së paku e dimë kush nuk do jetë president!

Nga Mero Baze Qëndrimi zyrtar i Partisë Socialiste se nuk do të negociojë me Sali...

Peticioni online kundër ambasadores Yuri Kim

Zheji: Precedent i panatyrshëm dhe pa një autor publik

Ish-presidenti, Bamir Topi dhe analisti Artur Zheji të ftuar në emisionin “Pikat mbi i” në...

Nga Mentor Kikia

Po sikur në vend të Ambasadores Kim të largojmë Berishën dhe Ramën?

Nga Mentor Kikia Dua ta them që në fillim se ky peticion më duket veprim...

Nga Spartak Ngjela

Kur qenit i vjen ngordhja, ai shkon e urinon në derë të bashkisë

Nga Spartak Ngjela Gjithçka në banditizmin shqiptar po shkon drejt fundit. Amerikën, po presim, që ajo...

Nga Dritan Hila

Rama mos na tregojë Berishën si dordolec, por si i akuzuar!

Nga Dritan Hila Tashmë Berisha ka ndezur motorrët. Me këtë teknikë ai po largon konkurentët...

"Hera e parë që ndodh pas 100-vjetësh!"

Frrok Çupi: Berisha-Meta peticion për të larguar ambasadën e SHBA-së

Qëndrimet e prera të ambasadores amerikane Yuri Kim, ndaj Sali Berishës, i shpallur non grata...

Përse të shumëkërkuarit nuk po kapen?

Zheji: Kriminaliteti është strukturuar në nivele të larta!

Në emisionin ‘Pikat mbi i’, analisti Artur Zheji dhe gazetarja Klodiana Lala folën për situatën...

Nga Eduart Zaloshnja

30-përqindëshi gri, kala e vështirë për Berishën e Metën

Berisha ka deklaruar se tash e tutje PD-ja do të bëjë një opozitë që s’do...

Nga Mero Baze

Alarmi i Berishës nga fillimi i humbjes së pushtetit në drejtësi

Nuk jam i sigurt nëse Sali Berisha ka nisur një letër drejt SHBA, apo thjeshtë...

Nga Lorenc Vangjeli

Kurthi i Ramës me daullet e tërmetit dhe tërmeti i Ahmetajt

Nga Lorenc Vangjeli Ka disa muaj që Edi Rama shëtit me një tufë të madhe...