MENU
klinika
Nga Andi Bushati

Lulzim Basha, në fushatë me këmbën e gabuar

Nga Skënder Minxhozi

Zonja ambasadore, kur gjërat maten me vlerën e jetës, e humbasin peshën dhe rëndësinë!

Nga Skënder Minxhozi Ambasadorja amerikane në Tiranë Juri Kim ka postuar në orët e fundit...

Nga Ben Andoni

Të drejtosh Shqipërinë e pas-Prillit 2021… pa utopi

Nga Ben Andoni Propaganda kundër Shqipërisë komuniste shpesh përdorte njerëz që ishin arratisur nga vendi...

Shpëtim Nazarko

Nuk shkon Çe Guevara në Shqipëri, Albin…

       577-vjetori i Beslidhjes së Lezhës, pastaj lule te Çerçiz Topulli e ndonjë...

"Largimi i z.Kalo, goditje për Komitetin e Ekspertëve"

Kandidimi i Najada Çomos për PS, Nazarko: Rama do të freskojë ekipin qeverisë

Analisti Mentor Nazarko, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, duke folur për kandidimin...

“Nuk e kam kuptuar kurrë Ilir Metën”

Shpëtim Nazarko: SPAK s’mund të godasë të parën opozitën

Analisti Shpëtim Nazarko, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se kurrë...

Shpëtim Nazarko

Përshtypje nga takimi me 90-vjeçarin Gorbaçov dhe historia e Katovicës

        Një lexues i Konicës, që kishte parë përshtypjet e takimit me...

Nga Andi Bushati

Duke kërkuar një garanci në show-un e koalicionit opozitar

Nga Andi Bushati Nënshkrimi i koalicionit në mes të dy partive më të mëdha opozitare...

Ditmir Bushati

Përtej “shkundjes së Perëndimit”

DITMIR BUSHATI Një vit më parë, Konfer enca Vjetore e Sigurisë së Mynihut ishte ngjarja...

Nga Lutfi Dervishi

A duhen njoftuar vdekjet në Facebook?

Nga Lutfi Dervishi Gjithnjë e më shumë, sidomos gjatë pandemisë, sapo hap Facebook ndesh njoftime...

Agron Gjekmarkaj

Një mënyrë e thjeshtë për rikthimin e Ditmir Bushatit

AGRON GJEKMARKAJ Qysh ditën kur Ditmiri nuk hipi në makinën e Kryeministrit, teksa i bënë...

Mentor Nazarko

Kur krahasimi Kurti-Rama dëmton… Bashën

MENTOR NAZARKO Qoftë nga dëshira për t’u frymëzuar politikisht në rajon, qoftë për të nxitur...