MENU
klinika
Nga Skënder Minxhozi

Pas një Presidence toksike, Shqipëria meriton një kryetar shteti normal

Nga Spartak Ngjela

S’e ke më Ramiz Alinë që të uzurposh PD-në si në 1991, formo partinë tënde Sali

Nga Spartak Ngjela Berisha është mësuar me uzurpimin e Partisë Demokratike. Këtë kërkoi të bënte...

Nga Majlinda Bregu

Një Europë e re e guximshme?!

Për një kohë të gjatë, ka pasur një ndarje mes metodologjisë dhe aspekteve politike të...

Afera e inceneratorëve

Gazetari investigativ: Rama e di mirë se çfarë parash investohen aty!

Në emisionin ‘Pikat mbi i’ në ‘News24’ gazetari Artan Hoxha foli për aferën e inceneratorëve....

Inceneratorët

Zheji: Gjurmët do shkojnë larg! SPAK tani është tek ekzekutuesit, jo tek urdhëruesit e krimit financiar!

Në emisionin ‘Pikat mbi i’ analisti Artur Zheji dhe gazetari investigativ Artan Hoxha, folën për...

Nga Mero Baze

I duhet spastrimi, nuk i duhet bashkimi

Nga Mero Baze Sali Berisha sapo ka postuar një deklaratë në emër të Partisë Demokratike...

Nga Skënder Minxhozi

Berisha dhe PD kanë prioritete të ndryshme

Nga Skënder Minxhozi Nëntë vjet më parë ju tha demokratëve (me veprime të hapura dhe...

Intervista

Pëllumb Xhufi: Shqipëria po përjeton epokën e zhbërjes!

Pëllumb Xhufi, vjen sot ekskluzivisht në Voxnews.al në një bisedë të gjatë, por nga ato...

‘Fitorja epokale e Abazoviç në Ulqin’

Nazarko: Qeveria malazeze mund të krijohet shumë shpejt

Analisti Mentor Nazarko, i ftuar në ‘News24’, u thirr të komentonte situatën politike në Mal...

Pas dorëheqjes së Bashës

Kush do ta drejtojë PD? Zheji: Vendimi i Zhukrit e bën Berishën të rikthyeshëm

Me dorëheqjen e Lulzim Bashës nga posti i kreut të PD-së, pikëpyetje ngelet se kush...

Nga Artan Fuga

Z. Lulzim Bashën e dorëhoqën!

NGA ARTAN FUGA 1. Nuk ishte dorëheqje, ishte një shkarkim e paraqitur si dorëheqje. Kjo...