MENU
klinika
NGA ARTUR ZHEJI

Mirë Doktori, po Rama përse e urren Lulzim Bashën

Firmat në PD

Ngjela: Janë nul, kuvendi nuk do mblidhet

Avokati Spartak Ngjela gjatë një interviste në “News24” deklaroi se ish-kryeministri Sali Berisha është figurë...

Skënder Minxhozi

S’na ktheve në pushtet, rri aty ku je, preke Berishën, ik!

Skënder Minxhozi Ajo që po ndodh në Partinë e sotme Demokratike ngjan si një bombë...

Dobësia e Bashës…

Lubonja: E vështirë që në Shqipëri të fitohen zgjedhjet nga opozita pa ndryshim radikal

Analisti Fatos Lubonja tha se në Shqipëri është e vështirë të fitohen zgjedhjet nga opozita...

Situata në PD

Kadilli: Berisha fosile politike që nuk ofron asgjë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli shprehu shqetësimin e tij për gjendjen aktuale të PD....

Analiza

‘Pema me kokrra, gjuhet me gurë’

Artur Ajazi “Pema me kokrra gjuhet me gurë”-thonë. Dhe kjo ka ndodhur dhe po ndodh...

AGRON GJEKMARKAJ

Ta gëzoni Akademinë e re për barinjtë!

Zonja Frida Krifca, ministr ja e Bujqësisë, sot dha  një sihariq të madh për Shqipërinë...

Mentor Nazarko

Kosova dhe Shqipëria në Ballkanin e hapur: përpjekje për mirëkuptim

Nga Mentor Nazarko Arsyet që qëndrojnë mbrapa refuzimit të disa shteteve, për të mos marrë...

Nga Mentor Nazarko

Masa e targave si akt fuqie i gjithanshëm

Fillimi i jetësimit nga Kosova të një mase reciprociteti- vendosja e targave të përkohshme kosovare...

Mero Baze

Mos e humbisni shansin të njihni Albin Kurtin e vërtetë!

Mero Baze Në Kosovë ka shpërthyer një debat rreth emrit të një kandidati për ambasador...

Frrok Çupi

9 ditët e pulë-herrit

Frrok Çupi Sot hyri shtatori, muaji i makthit dhe i frikës. Ata që janë gati...

Lorenc Vangjeli

Afganët, kush merr, herët a vonë edhe duhet të japë!

Qeveria shqiptare mori vendimin duke u vetofruar për të pritur e strehuar rreth 4000 afganë....