MENU
klinika
“Person i padëshiruar pa asnjë fakt!”

Sali Berisha publikon analizën: Pse Rama deklaroi në 2019 se isha ‘non grata’!

Nga Mentor Nazarko

Koha e Ramës për politikë të re të jashtme të Shqipërisë

Jo të gjithë të këqiat bëjnë dëm, thotë një fjalë e urtë italiane. Për një...

Frrok Çupi

Si të ishim nën pushtim

Frrok Çupi Po të ishim të pushtuar, atëherë do ta dinim pse e ndryshonim sjelljen...

Nga Spartak Ngjela

Pas njëqind vjetësh në Parlamentin e Serbisë është një trim, patriot dhe me vlera të larta të shqiptarizmit

Nga Spartak Ngjela Shaip Kamberi, deputet në Parlamentin e Serbisë, i cili është edhe kryetari...

Nga Frrok Çupi

Mirë me PD-në, po me gurët e varrezave- pse?

Nga Frrok Çupi Një gjë krijon pështjellim nga sjelljet në PD: Mirë se kryetari edhe...

Artur Ajazi

Për ata që thonë se, ‘Meta është njeri i amerikanëve’

Artur Ajazi Gjykata Kushtetuese e ka caktuar relatorin e çështjes për shkarkimin e Presidentit Ilir...

Zheji: Nëse Kushtetuesja vendos pro mazhorancës...

Zgjedhjet e 2019-ës/ Lubonja: Rama mund të kërkojë të ripërsëriten

Gjykata Kushtetuese, me kërkesë të kryetares së Bashkisë së Shkodrës, Vltana Ademi është duke shqyrtuar...

Nga Ben Andoni

PD-ja nuk ngrihet dot si Feniksi por nga sinqeriteti i të mirës!

Nga Ben Andoni Procesi i analizës në PD po nis në një mënyrë shumë origjinale...

Artur Ajazi

PD në Parlament, si parti pa aleatë

Artur Ajazi Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi është aleati i pari i koalicionit opozitar që...

Mustafa Nano

Mesazhi pas sulmit ndaj Dritan Lelit

MUSTAFA NANO Unë nuk e njoh Dritan Le lin. Nuk e kam takuar asnjëherë. Di...

Nga Altin Ketro

Alibia që i duhet djegur Lulzim Bashës

Nga Altin Ketro Treshja e kandidatëve humbës në zgjedhjet për kryetar të PD-së, e pranoi...

Preç Zogaj

Krisja e balancës historike PD-PS

PREÇ ZOGAJ Gjithnjë është thënë se Partia Demokratike dhe Partia Socialiste, të vetmet në Europën...