MENU
klinika
Nga Alfred Peza

Çfarë e bën ndryshe lidershipin e mandatit të tretë të PS!

"Rama do të ndryshojë imazhin e cenuar"

Nazarko: Në shtator duhet qeveri më bazë të gjerë, personalitete teknike apo nga diaspora

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në një lidhje live për News24 ka deklaruar se në shtator Shqipërisë...

"Kurti duhet të gjejë gjuhën e përbashkët me Ramën"

Dialogu Kosovë-Serbi/ Nazarko: Vështirë të arrihet marrëveshje brenda këtij viti

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në një lidhje live për rubrikën ‘’Opinion’’ në News24 ka folur për...

Nga Frrok Çupi

Gjueti në shtëpinë e shtetit

Kjo ka ndodhur: ka nisur gjuetia në shtëpinë e shtetit, nuk po ndodh apokalipsi. Zyrtarët...

Nga Mustafa Nano

Çfarë fushate bëri Rama?

MUSTAFA NANO Për Edi Ramën, politika, më shumë se çdo gjë tjetër, është një spektakël…Dhe...

"Rama po përpiqet të distancohet nga të korruptuarit"

Arrestimet e SPAK/ Nazarko: Po i jepet fund kulturës së pandëshkueshmërisë

Analisti Mentor Nazarko është shprehur optimist për arrestimet e fundit të bëra nga SPAK. I...

Nga Skënder Minxhozi

Jo çdo thes plehrash duhet hedhur në oborrin e SPAK

Nga Skënder Minxhozi Ka qenë një kohë në fundin e viteve ’90 dhe fillimin e...

Nga Mero Baze

Aleati më i madh i korrupsionit është mbipushteti politik

Nga Mero Baze Kryeministri Edi Rama po përpiqet të trembë administratën e tij, përfshi policinë...

Nga Ben Andoni

Zoti Rama, policia nuk ndryshon me afate por me shembuj

Nga Ben Andoni Kryeministri Rama ka artikuluar një afat prej gati tre muajsh për të...

"Selia e PD nuk ndihet"

Nishani kritikon Bashën: Heshti, tani le të presim shtatorin

Nga Bujar Nishani Para pak ditësh në pararendje të takimit në kuadër të Proçesit të...

"Rama me Kurtin duhet të bashkëpunojnë"

Mentor Nazarko: Nëse Rama e Kurti gjejnë gjuhën e përbashkët, politika e jashtme në rajon do të jetë e fuqishme

Këtë të martë në emisionin “Log” me gazetarin Endri Xhafo dhe me të ftuar, analistin Mentor Nazarko,...