MENU
klinika
Zgjedhjet

Artur Zheji: Rama mund të fitojë vetëm me instrumente të panatyrshme

Alfred Peza

Skenari ogurzi që fshihet pas “Strukturës për Mbrojtjen e Votës”!

Alfred Peza U desh që të vritej mjeku Pjerin Xhuvani, që mediat dhe opinion publik,...

Shpëtim Nazarko

Pse socialistët janë afër fitores të dielën?

         Duket se, PD e javëve dhe ditëve të fundit, po arrin...

"Forcat e NATO-s nuk do e lejojnë të destabilizohet vendi"

Ngjela: Meta në gjendje të rëndë nga frika e drejtësisë

Avokat Spartak Ngjela e cilëson të papranueshme përfshirjen e presidentit Ilir Meta në fushatë. Të...

Nga Spartak Ngjela

Loja idiote e serbëve, me “mbështetjen” për Ramën

Nga Spartak Ngjela Vuçiç paska thënë: Partia Demokratike është për Shqipërinë etnike. Domethënë logjika na...

Alfred Peza

24 orët që nuk e zhbëjnë dot gjumashin Lulzim Basha

Turi i këtyre 24 orëve, që Lulzim Basha ka ndërmarrë nëpër 9 stacione urbane nga...

"Do të lë pa grup parlamentar"

Meta, mesazh Ramës: Mos më detyro të futem në garë

“Mos më detyroni të hyj vërtet pasi do të mbeteni pa grup parlamentar”. Përmes këtij...

Artur Zheji

Analiza/ Tre shkallët e rënies së fushatës së Marshallit (Ramës)

Nga Artur ZHEJI “Ebrenjtë” e Marshallit me siguri janë në hall të madh me këtë...

Ben Andoni

Rama dhe Basha dhe Meta në mes

Këto janë fjalët e presidentit të vendit drejtuar kryeministrit pak javë më parë: “Nuk merrem...

"Basha varet nga LSI"

Ftesa e Ramës për bashkëqeverisje/ Mentor Nazarko: Nuk ishte serioze, e ka kërkuar për…

Analisti Mentor Nazarko i ftuar në emisionin në emisionin “Log.”, në ABC news, me gazetarin...

Si do zhdukej LSI

Mustafa Nano: Bashkëqeverisja PS-PD dhe hilja që mund të ketë Rama në këtë marrëveshje

Ideja e bashkëqeverisjes PS-PD është kthyer në temë diskutimi pikërisht në ditët e fundit të...